Костянтин Усов: У бюджет Києва за листопад сплачено 2,6 мільйона гривень за паркування

Tool items

У Києві стабільно зростають надходження від оплат за паркування. Про це розповів у своєму Telegram-каналі заступник голови КМДА Костянтин Усов.

За його словами, в листопаді водії Києва сплатили за паркування 2,635 млн грн. Це на 50% більше ніж у серпні, на 19% більше ніж у вересні, й на 15% більше ніж у жовтні. Із цих коштів 2,441 млн грн було сплачено за паркування у центрі міста.

«Більше 2,405 млн грн надійшло до бюджету через додаток «Київ Цифровий». При цьому суттєво збільшилися оплати через Parking UA – на 73%. Також для оплати паркування кияни почали більше користуватися додатком «Приват 24», – зазначив Костянтин Усов.

Як показує щомісячний звіт, збільшилася за місяць і загальна сума штрафів. У листопаді кияни сплатили їх на 5,752 млн грн, це на 1,195 млн грн більше за жовтень.

Кількість постанов про правопорушення, винесених інспекторами з паркування за листопад, – 19406.

«Загалом у місті збільшується кількість паркувальних сесій. У листопаді кияни паркувалися майже на 6000 разів більше, ніж у жовтні, що свідчить про стабільне зростання культури паркування у місті», – зауважив заступник голови КМДА.

Костянтин Усов також навів рекорди місяця: найбільша сума за паркування, сплачена однією особою – 7600 грн, а рекордсмен за кількістю штрафів отримав за листопад 11 постанов на загальну суму 3740 грн.

Нагадаємо, що 7 жовтня міська влада презентувала стратегію Нової паркувальної політики міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про схвалення Концепції реінтеграції та підтримки учасників бойових дій у місті Києві
  • Про реорганізацію Київського міського Палацу ветеранів шляхом приєднання до комунальної бюджетної установи «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції»
  • Про розірвання договору оренди земельної ділянки від 30 квітня 2021 року №317 укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «УКРАЇНСЬКА БУДІВЕЛЬНА РЕНОВАЦІЯ» для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з об’єктами громадського призначення та підземними паркінгами на вул. Джона Маккейна
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «КИЇВПАССЕРВІС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі автостанції та території для надання автостанційних послуг на вул. Нижній Вал, 15А у Подільському районі міста Києва (313985025)
  • Про внесення змін до деяких рішень Київської міської ради щодо уточнення визначень правового режиму воєнного стану