Конфлікт на Здолбунівській: поставлено під сумнів компетентність голови робочої групи

Засідання київської міської ради

Tool items

Конфлікт на Здолбунівській: поставлено під сумнів компетентність голови робочої групи

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати робочої групи щодо врегулювання конфлікту навколо будівництва на розі вулиць Тепловозна і Здолбунівська в Дарницькому районі столиці підняли питання заміни голови робочої групи.

Є підозри, що головуючий відповідної робочої групи депутат Київради Олексій Новіков має конфлікт інтересів у даному питанні.

“У ЗМІ є інформація, що депутат Новіков є безпосереднім учасником та співорганізатором афери з Еліта–Центром. Ви по другому колу хочете залишити людей без квартир, вже оплачених, до речі? Наша фракція теж проти забудови Качиного, але ж ви, пане Новіков, навіть альтернативи тим людям не запропонували! Скажіть, ви хоча б вели переговори з нашими комунальними забудовниками про можливість надання постраждалим іншого житла, в іншому місці?”, - зазначив депутат Київради Володимир Назаренко.

Також депутати наголошують на зв'язках з одіозним чиновником часів Черновецького Олесем Довгим і висловлюють Новікову недовіру. Окрім того, члени робочої групи незадоволені безрезультативністю засідань та відсутністю конкретних пропозицій і рішень головуючого.

“Наша робоча група збиралася 4 рази. А знаєте чому немає результатів нашої роботи? Адже на кожному засіданні відбувалося підміна понять головуючим робочої групи. Ми мали зробити висновки щодо конфлікту на Здолбунівській та напрацювати рекомендації з приводу будівництва, а по-факту, на голосування виносилося питання чи ми «За» озеро чи «проти». Ми «За» всі озера, які є в Києві, тільки якщо вони там є! Згідно з даними Інституту генерального плану на згаданій ділянці водні об’єкти відсутні, а земельна ділянка підтоплюється ґрунтовими водами”, - зауважив депутат Київради Олександр Міщенко, який є членом відповідної робочої групи.

Олексій Новіков всі звинувачення відкидає і переконує, що робоча група працювала над вирішенням конфлікту.

“Було багато напрацювань, були надані конкретні протокольні доручення, в тому числі щодо пошуку альтернативних земельних ділянок”, - переконує голова робочої групи Олексій Новіков.

Альтернативні пропозиції на робочій групі до уваги не взяли — зазначає депутат Київради Володимир Гончаров: “Я запропонував альтернативну ідею, яка врегулює конфлікт навколо будівництва на Здолбунівській, а головне, це дозволить знайти компроміс із активістами, які відстоюють водні зони району. Я пропоную сконцентрувати соціальну забудову навколо озера «Жандарка», яке знаходиться поблизу. Містяни отримають повноцінне місце для відпочинку, а також розвинену соціальну інфраструктуру. Ми передбачили будівництво нової школи більше як на 1000 місць та дитячі садочки, мистецьку школу. На голосування, чомусь, мою ідею не поставили”.

Чи змінять голову робочої групи щодо врегулювання конфлікту навколо будівництва на розі вулиць Тепловозна і Здолбунівська, вирішуватимуть самі її члени, оскільки, згідно регламенту Київради, це право залишається за ними.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін міської цільової програми «Діти. Сім’я. Столиця на 2022-2024 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 «Про бюджет міста Києва на 2022 рік»
  • Про контроль власників, співвласників та орендарів у процесі розробки проєктно-кошторисної документації та проведення підготовчих і будівельних робіт в рамках відновлення пошкоджених об'єктів житлового фонду м. Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування бойлерної на вул. Деміївській, 45-Б у Голосіївському районі міста Києва (384185811)
  • Про визначення розмірів статутних капіталів закладів охорони здоров’я, переданих до сфери управління Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації