Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва підтримає ініціативи мешканців ОСББ щодо енергоефективних заходів та осучаснення багатоквартирних будинків

Tool items

Депутатський корпус рішенням Київської міської ради затвердив статут комунального підприємства «Фонд модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва».

Таке рішення було прийнято сьогодні, 14 липня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 83 депутатами.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу Олександра Бродського, комунальна установа буде надавати фінансову підтримку для реконструкції, реставрації, проведення капітальних ремонтів, технічного переоснащення багатоквартирних будинків міста Києва, зокрема підвищення рівня енергоефективності будівель.

«Депутатський корпус Київської міської ради ініціює впровадження унікальних інструментів дій задля підтримки киян у їх прагненні подовжити термін експлуатації своїх житлових будинків та заощадити на комунальних платежах. Наразі важливо впроваджувати різноманітні програми фінансування та своєчасно проводити поточні та капітальні ремонти багатоквартирних будинків міста Києва. Крім цього, необхідно вибудувати цілісну систему модернізації та розвитку житлового фонду міста Києва з урахуванням норм енергозбереження, оскільки енергоефективність є основною передумовою сталого енергетичного розвитку столиці», – розповів Олександр Бродський.

Депутат додав, що основним стратегічним кроком задля сталого розвитку міста має бути максимізація енергоефективності житлових будинків задля створення комфортних умов для проживання мешканців та «зеленого» енергетичного переходу України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану