Два санаторні дитячі садочки Києва перетворять у заклади дошкільної освіти загального та комбінованого типів

Tool items

У Голосіївському районі змінять тип та найменування дошкільних навчальних закладів  на заклад дошкільної освіти №41 та заклад дошкільної освіти комбінованого типу №640.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 18 листопада, на пленарному засіданні II сесії Київської міської ради IX скликання. Рішення підтримали 67 депутатів.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, депутата Київської міської ради Валентина Мондриївського, пріоритетним завданням галузі освіти є надання рівних можливостей для здобуття якісної освіти в дошкільних навчальних закладах усім вихованцям та забезпечення особливих освітніх потреб кожної дитини.

«У столиці за останні роки фактично вдалось ліквідувати чергу до садочків серед мешканців Києва завдяки будівництву та реконструкціям старих закладів дошкільної освіти, а іноді і, як у випадку із ЗДО №41, за рахунок зміни типу закладу. Водночас зміна типу закладу дає можливість отримувати якісну освіту, в тому числі і дітям з особливими потребами», – зазначив Валентин Мондриївський.

Як розповів Валентин Мондриївський, у закладі дошкільної освіти №640  будуть функціонувати спеціалізовані групи для забезпечення права вибору батьками різних форм організації виховного, навчального, корекційно-розвиткового процесів для дітей з порушеннями мовлення, інтелектуальними порушеннями затримкою психічного розвитку.

«У дошкільному навчальному закладі №640 у 12 групах здобувають дошкільну освіту і отримують корекційно-розвиткові послуги 160 вихованців з порушеннями мовлення, інтелекту, затримкою психічного розвитку. Це вимагає утворення груп загального розвитку, компенсуючого типу, інклюзивних, сімейних, прогулянкових, в яких забезпечується дошкільна освіта відповідно з урахуванням стану здоров'я дітей, їх розумового, психологічного та фізичного розвитку», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Депутат додав, що зміни типу й найменування деяких закладів освіти Києва зумовлені необхідністю привести їх у відповідність до норм чинного освітнього законодавства України.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану