Депутати Київської міської ради доставили гуманітарну допомогу підрозділу тероборони міста Києва, який наразі передислоковано на Харківщину

Tool items

Депутати Київської міської ради Юлія Ярмоленко, Олександр Бродський, Михайло Наконечний доставили гуманітарну допомогу підрозділу тероборони міста Києва, який наразі передислоковано на Харківщину.

За словами Юлії Ярмоленко, наші мужні захисники на лінії фронту щоденно обороняють кожен клаптик української землі і наша команда продовжує їх підтримувати та надавати гуманітарну допомогу.

«У черговий раз вирушили з гуманітарною допомогою на Харківщину та передали 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва та одному з медичних взводів продукти харчування, київські смаколики та багато іншого. В єдиності наша сила! Тримаймось, віримо в ЗСУ і робимо все від нас залежне задля перемоги. Кожен великий шлях починається з маленьких кроків, які відкривають нові можливості задля спільної боротьби проти ворога. Протистояння окупантам триває, і кожен з нас на власному фронті допомагає військовим та цивільним», – розповіла Юлія Ярмоленко.

Депутат Київської міської ради Олександр Бродський отримав подяку від командира 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрія Федоренка. 

Як наголосив Олександр Бродський, у цій війні не має чужого горя та чужих міст, оскільки всі протистоять одному агресору, який прагне знищити нашу державу. 

«Спільно з побратимами та колегами регулярно відвідуємо гарячі точки на передовій та доставляємо добровольцям і військовим гуманітарну допомогу, зокрема необхідне обладнання. Наразі за підтримки міжнародної спільноти передали 45 розкладних ліжок для військовослужбовців. Пліч-о-пліч щоденно боремось та захищаємо Україну», – додав Олександр Бродський.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про затвердження плану роботи Київської міської ради на 2023 рік