Депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова надає першу медичну допомогу пораненим на передовій

Tool items

Депутатка Київської міської ради, медик підрозділу Збройних сил України Аліна Михайлова, надає першу невідкладну медичну допомогу пораненим на передовій.  

Як розповіла Аліна Михайлова в інтерв'ю виданню «The Washington Post», з початком повномасштабного вторгнення росії простежується значне зростання кількості жінок у лавах ЗСУ, які готові відстоювати території України на рівні з чоловіками.   

«Якщо раніше на фронті жінок можна було зустріти переважно на кухні, то зараз ситуація змінилась. Жінки взяли зброю до рук і йдуть пліч-о-пліч з чоловіками знищувати ворогів. Також серед парамедиків все частіше трапляються жінки. За час перебування в зоні активних бойових дій я усвідомила, що в екстремальних умовах необхідно діяти швидко. Прийняття рішення має бути миттєвим, тому що відлік часу йде фактично на секунди. У такі моменти важливо мати холодний розум і не допустити, щоб паніка заволоділа тобою. Перші хвилини є ключовими: оцінка пошкоджень і формування покрокового плану дій. Допомога в перші секунди визначає подальший стан пораненого, можливості транспортування до госпіталю, де він отримає повноцінну медичну допомогу», — зазначила Аліна Михайлова.

Депутатка додала, що війна докорінно змінила пріоритети та цінності суспільства, тому своє рішення перебувати на фронті задля надання першої медичної допомоги пораненим бійцям, вважає правильним.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь