Депутатка Київської міської ради Аліна Михайлова надає першу медичну допомогу пораненим на передовій

Tool items

Депутатка Київської міської ради, медик підрозділу Збройних сил України Аліна Михайлова, надає першу невідкладну медичну допомогу пораненим на передовій.  

Як розповіла Аліна Михайлова в інтерв'ю виданню «The Washington Post», з початком повномасштабного вторгнення росії простежується значне зростання кількості жінок у лавах ЗСУ, які готові відстоювати території України на рівні з чоловіками.   

«Якщо раніше на фронті жінок можна було зустріти переважно на кухні, то зараз ситуація змінилась. Жінки взяли зброю до рук і йдуть пліч-о-пліч з чоловіками знищувати ворогів. Також серед парамедиків все частіше трапляються жінки. За час перебування в зоні активних бойових дій я усвідомила, що в екстремальних умовах необхідно діяти швидко. Прийняття рішення має бути миттєвим, тому що відлік часу йде фактично на секунди. У такі моменти важливо мати холодний розум і не допустити, щоб паніка заволоділа тобою. Перші хвилини є ключовими: оцінка пошкоджень і формування покрокового плану дій. Допомога в перші секунди визначає подальший стан пораненого, можливості транспортування до госпіталю, де він отримає повноцінну медичну допомогу», — зазначила Аліна Михайлова.

Депутатка додала, що війна докорінно змінила пріоритети та цінності суспільства, тому своє рішення перебувати на фронті задля надання першої медичної допомоги пораненим бійцям, вважає правильним.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до Міської цільової програми забезпечення житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, на 2022 - 2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 14 липня 2022 року № 4889/4930
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ПЛАНТУМ» земельної ділянки в оренду для експлуатації, обслуговування та реконструкції будівлі кафе-магазину на вул. Архітектора Вербицького, 36 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (416392104)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РЕНТ-КОМПАНІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправної станції на вул. Набережно-Луговій, 8 у Подільському районі міста Києва (485395108)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:85:316:0019), яка перебуває у комунальній власності територіальної громади міста Києва в особі Київської міської ради для будівництва, обслуговування та експлуатації сервісно-складського комплексу за адресою вул.
  • Про зміну типу та найменування деяких закладів освіти Дарницького району міста Києва
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та відповідності природоохоронному законодавству клопотань Благодійної організації «Благодійний фонд Дніпровського району м. Києва «Київський еколого-культурний центр» щодо організації територій та об'єктів природно-заповідного фонду