Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко ініціював благодійну акцію «Здай кров заради життя»

Tool items

Депутат Київської міської ради Ярослав Федоренко спільно з мешканцями та добровольчим формуванням територіальної громади Дніпровського району стали донорами та здали кров для Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова НАМН України.

Як зазначив Ярослав Федоренко, донорська кров необхідна для того, щоб допомогти пацієнтам вижити після операцій, лікування онкології, хронічних захворювань і бойових травм.

«Для багатьох хворих донори крові є порятунком. Спільно з мешканцями мікрорайону «ДВРЗ» та представниками добровольчого формування територіальної громади Дніпровського району здали кров задля порятунку пацієнтів інституту серцево-судинної хірургії. Загалом до благодійної ініціативи долучились 40 людей, і нам вдалось зібрати 20,4 літра крові. Донорство рятує життя – це вагома причина, щоб здати кров, особливо в час війни. Будьте героями на своєму фронті! Пишаюсь свідомими та самовідданими людьми, оскільки вклад кожного є надзвичайно важливим. Разом ми робимо світ кращим», – розповів Ярослав Федоренко.

Депутат закликав мешканців вступати до рядів донорів заради порятунку пацієнтів міських медичних закладів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 04 листопада 2021 року № 3135/3176 «Про Регламент Київської міської ради»
  • Про деякі питання розміщення рекламних засобів у місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 «Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб’єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві» (зі змінами і доповненнями, внесеними рішенням Київської міської ради від 27 лютого 2020 року № 143/8313)
  • Про затвердження Положення про Департамент з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АЛАКОР СІТІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, обслуговування та ремонту об'єктів енергетичної, транспортної інфраструктури (крім об'єктів дорожнього сервісу) (заїзди-виїзди) на вул. Академіка Заболотного, 37 у