Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці

Tool items

Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці та спільно з побратимами евакуює поранених з гарячих точок.

Як розповів депутат Київської міської ради, лейтенант ЗСУ, заступник командира стрілецької роти Михайло Наконечний, наша рота виконує бойові розпорядження на території Києва та охороняє об’єкти критичної інфраструктури, а також за наказом евакуює потерпілих із зони бойових дій на передовій. 

«Регулярно спільно з побратимами вирушаємо зі столиці на лінію фронту – щоразу маємо конкретну мету, зокрема доставляємо гуманітарні вантажі, позашляховики та продукти харчування. Нашим захисникам на передову привозимо амуніцію, одяг та взуття, а також українське сало, хліб та різні смаколики. Крім цього наша рота отримує особливі накази та, за потреби, допомагає вивозити поранених бійців до точки стабілізації, а потім, якщо необхідно, у військовий госпіталь. Наразі одним з основних запитів з передової є автомобілі – повнопривідні пікапи, оскільки пересуватись в зоні бойових дій треба швидко, а асфальтованих доріг там фактично не має. Для розв'язання цього питання звертаємось до іноземних партерів та регулярно отримуємо гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн», – розповів Михайло Наконечний. 

Депутат додав, що наразі наш підрозділ охороняє декілька десятків об’єктів критичної інфраструктури, а також у нашому підпорядкуванні добровольче формування територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 16.05.2024 № 465/8431 «Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 14.12.2023 № 7541/7582 «Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 25.05.2023 № 6469/6510 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24.11.2022 № 5678/5719 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МІЖРЕГІОНАЛЬНА ІНВЕСТИЦІЙНО-ЛІЗИНГОВА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на просп. Валерія Лобановського, 119 у Голосіївському районі міста
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРВАРД-А» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Турівській, 29-а у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (433396508)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС «СТАРТ» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації об’єктів, що забезпечують сучасне використання велотреку в межах вулиць Богдана Хмельницького, Михайла Коцюбинського та В'ячеслава Липинського у Шевченківському районі міста Києва (зміна цільового
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000: 91:064:0030) на вул. Некрасова Віктора, 1-3 літ «А» у Подільському районі міста Києва та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:91:064:0056 (596140048)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662585363)