Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці

Tool items

Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці та спільно з побратимами евакуює поранених з гарячих точок.

Як розповів депутат Київської міської ради, лейтенант ЗСУ, заступник командира стрілецької роти Михайло Наконечний, наша рота виконує бойові розпорядження на території Києва та охороняє об’єкти критичної інфраструктури, а також за наказом евакуює потерпілих із зони бойових дій на передовій. 

«Регулярно спільно з побратимами вирушаємо зі столиці на лінію фронту – щоразу маємо конкретну мету, зокрема доставляємо гуманітарні вантажі, позашляховики та продукти харчування. Нашим захисникам на передову привозимо амуніцію, одяг та взуття, а також українське сало, хліб та різні смаколики. Крім цього наша рота отримує особливі накази та, за потреби, допомагає вивозити поранених бійців до точки стабілізації, а потім, якщо необхідно, у військовий госпіталь. Наразі одним з основних запитів з передової є автомобілі – повнопривідні пікапи, оскільки пересуватись в зоні бойових дій треба швидко, а асфальтованих доріг там фактично не має. Для розв'язання цього питання звертаємось до іноземних партерів та регулярно отримуємо гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн», – розповів Михайло Наконечний. 

Депутат додав, що наразі наш підрозділ охороняє декілька десятків об’єктів критичної інфраструктури, а також у нашому підпорядкуванні добровольче формування територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року № 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про створення комунального ліцею «Маріупольський ліцей міста Києва»
  • Про перейменування вулиці Московської у Печерському районі міста Києва
  • Про внесення змін до Положення про звання «Почесний громадянин міста Києва» Додатку 1 до рішення Київської міської ради «Про встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та заохочувальних відзнак Київського міського голови від 01.06.2000 № 141/862 зі змінами та доповненнями
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СТОЛИЧНА ПРОЕКТНО-БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ» земельної ділянки в оренду для влаштування об’єкту інженерно-транспортної інфраструктури (заїзду та виїзду) на вул. Академіка Туполєва у Шевченківському районі міста Києва (481399249)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (433533002)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг в межах кварталів 40, 44 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (324477370)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 6 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (553444662)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг на Бориспільському шосе, 25 км, в межах кварталу 43 Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (646624444)