Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці

Tool items

Депутат Київської міської ради Михайло Наконечний в лавах ЗСУ охороняє об'єкти критичної інфраструктури столиці та спільно з побратимами евакуює поранених з гарячих точок.

Як розповів депутат Київської міської ради, лейтенант ЗСУ, заступник командира стрілецької роти Михайло Наконечний, наша рота виконує бойові розпорядження на території Києва та охороняє об’єкти критичної інфраструктури, а також за наказом евакуює потерпілих із зони бойових дій на передовій. 

«Регулярно спільно з побратимами вирушаємо зі столиці на лінію фронту – щоразу маємо конкретну мету, зокрема доставляємо гуманітарні вантажі, позашляховики та продукти харчування. Нашим захисникам на передову привозимо амуніцію, одяг та взуття, а також українське сало, хліб та різні смаколики. Крім цього наша рота отримує особливі накази та, за потреби, допомагає вивозити поранених бійців до точки стабілізації, а потім, якщо необхідно, у військовий госпіталь. Наразі одним з основних запитів з передової є автомобілі – повнопривідні пікапи, оскільки пересуватись в зоні бойових дій треба швидко, а асфальтованих доріг там фактично не має. Для розв'язання цього питання звертаємось до іноземних партерів та регулярно отримуємо гуманітарну допомогу з Польщі та інших європейських країн», – розповів Михайло Наконечний. 

Депутат додав, що наразі наш підрозділ охороняє декілька десятків об’єктів критичної інфраструктури, а також у нашому підпорядкуванні добровольче формування територіальної громади.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Тарана С. В.
  • Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4550/4591 «Про Порядок використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців в умовах воєнного стану» щодо удосконалення процедури надання грошової матеріальної
  • Про внесення змін до Положення про щорічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва та Положення про довічні стипендії видатним діячам культури і мистецтва м. Києва, затверджених рішенням Київської міської ради від 05.10.2023 № 7121/7162
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства «Фінансова компанія «Житло-інвест» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:62:033:0024) комунальної власності територіальної громади міста Києва для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Кіото, 5-9 у Деснянському
  • Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки (кадастровий номер 8000000000:79:364:0067) для будівництва житлового комплексу з об’єктами культурно-побутового, соціального призначення у кварталі, обмеженому вулицями Степана Рудницького, Самійла Кішки, Юлії Здановської, Композитора Мейтуса у Голосіївському
  • Про відмову громадянину Медведєву Богдану Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вешенському, 53 у Деснянському районі міста Києва (469012920)
  • Про надання об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Воробйова 13-Е» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для обслуговування багатоквартирного житлового будинку на вул. Генерала Геннадія Воробйова, 13-Е у Солом'янському районі міста Києва (407013493)
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (315377676)