Форма для подання електронного запиту на інформацію

Будь-ласка, залиште своє звернення і воно обов'язково буде роглянуте нашою службою
1

Контактні дані

2

Зміст звернення

3

Надіслати

Символом * відміченні поля, обов'язкові для заповнення.

Розширений пошук

  • Про відмову фізичній особі – підприємцю Набедрику Олегу Михайловичу у продажу земельної ділянки для реконструкції, експлуатації та обслуговування кафе і продовольчого магазину на вул. Жолудєва, 6-а у Святошинському районі м. Києва (249586900)
  • Про відмову товариству з обмеженою відповідальністю «АГРО-ТЕРМІН» у продажу земельної ділянки для будівництва та обслуговування об’єктів рекреаційного призначення на вул. Лісова-Козинська, 16 у Голосіївському районі м. Києва (301166435)
  • Про відмову громадянину Гижі Сергію Івановичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель та споруд на вул. Професора Караваєва у Голосiївському районі міста Києва (201174445)
  • Про надання громадянину Андрусяку Володимиру Богдановичу дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва на вул. Янтарній у Солом'янському районі міста Києва (744367012)
  • Про відмову громадянину Васюнику Петру Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Михайла Чалого у Святошинському районі міста Києва (425019825)