У столиці реалізують проєкт «Жінка для жінки: солідарність, підтримка, розрада» з метою посилення мейнстрімінгу жіночого руху серед мешканок міста Києва

Tool items

У Київській міській раді за ініціативи МФО «Київ – за рівні можливості» реалізують проєкт «Жінка для жінки: солідарність, підтримка, розрада» з метою посилення мейнстрімінгу жіночого руху серед мешканок міста Києва.

Участь у черговій зустрічі на етапі реалізації проєкту взяли депутатки Київської міської ради, членкині МФО «Київ – за рівні можливості»: Юлія Ярмоленко, Ганна Старостенко, Євгенія Кулеба, Алла Шлапак, Олеся Зубрицька, а також працівниці Київської міської ради, мешканки столиці.

Як зазначила Юлія Ярмоленко, ще більше можливостей має бути надано жінкам у сферах освіти, бізнесу, політики та громадського життя. 

«Наша мета – об’єднати жінок у спільній потребі успішно долати стрес в умовах війни. Ділимось з мешканками міста Києва власними успішними практиками стресостійкості, розповідаємо свої історії, щоб надати емоційну підтримку та відчуття солідарності. Ми віримо, що тільки разом, підтримуючи одне одного, ми зможемо досягти справжньої рівності та просуватись далі. Кожна з нас має мрію та впевнено крокує вперед. Навіть за цих умов, коли в країні війна, не падаємо духом та діємо», – розповіла Юлія Ярмоленко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,