Первинні вкладки

Перейменування

ПЕРЕЛІК ОБ’ЄКТІВ МІСЬКОГО ПІДПОРЯДКУВАННЯ, ЩО ПРОПОНУЄТЬСЯ ДЛЯ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ*

* Збір пропозицій згідно з рішенням Київської міської ради № 4571/4612 від 15 квітня 2022 року триватиме до 1 травня 2022 року.

Пропозиції приймаються електронною поштою [email protected]

До розгляду братимуться пропозиції, підготовлені з урахуванням вимог ст. 3 Закону України «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій».

Зразок оформлення інформаційних довідок (обґрунтування) щодо пропонованих назв об’єктів міського підпорядкування міститься у додатку.

NB! Пропозиції щодо перейменування об’єктів міського підпорядкування, що не зазначені у переліку, також приймаються до 1 травня 2022 року.

 

Київська міська рада збирає пропозиції щодо перейменування об'єктів міського підпорядкування

 

Протокол № 1 засідань робочої групи з опрацювання пропозицій та формування переліку об’єктів міського підпорядкування, назви яких пов’язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами)

Протокол № 2 засідань робочої групи з опрацювання пропозицій та формування переліку об’єктів міського підпорядкування, назви яких пов’язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами)

Протокол № 3 засідань робочої групи з опрацювання пропозицій та формування переліку об’єктів міського підпорядкування, назви яких пов’язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

docx
pdf
pdf
pdf

Розширений пошук