У столиці вдосконалять процес розміщення окремих елементів благоустрою, зокрема тимчасових споруд, вендингових систем та електричних зарядок

Tool items

У столиці вдосконалять процес розміщення окремих елементів благоустрою, а саме: тимчасових споруд, терміналів, поштоматів, вендингових систем та електричних зарядок. Таке рішення ухвалили сьогодні, 13 червня, депутати Київради. Про це повідомив директор Департаменту територіального контролю міста Києва Михайло Буділов.

Зокрема, оренда земельних ділянок для розміщення елементів благоустрою відтепер проходитиме через державні онлайн-аукціони Прозорро.Продажі. За результатами онлайн-аукціонів КП «Київ.Прозорро» укладатиме договори з орендарями, які отримали право оренди земельних ділянок строком на 5 років із можливістю її продовження. Торги через електронні біржі збільшать доходи в бюджет міста в кілька разів. Орієнтовний дохід у 2026 році – близько 1 млрд грн.

«Наразі існує багато проблемних питань щодо розміщення елементів благоустрою. Ми більше року розробляли й удосконалювали проєкт, який врегулює цей процес. Щоб вивчити громадську думку, запустили опитування в міському застосунку Київ Цифровий. У ньому взяли участь 58 000 киян. 74% із них проголосували за зменшення кількості МАФів, а 81% – за продаж права на розміщення на відкритих аукціонах Прозорро.Продажі. Після реалізації проєкту кількість тимчасових споруд зменшиться в кілька разів. Також буде створений єдиний архетип. І до кожної споруди будуть проведені стаціонарні джерела комунікацій. Це допоможе подолати хаотичне розміщення проводів, що висять на стовпах освітлення, та спростить умови для господарської діяльності підприємців. Крім того, цим рішенням ми врегулюємо процедуру встановлення терміналів, електрозарядних станцій і поштоматів», – розповів Михайло Буділов.

Він додав, що всі підприємці зможуть допрацювати відповідно до терміну, зазначеного в їхній дозвільній документації, а впровадження цього проєкту відбуватиметься протягом двох років.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо підтримки проєкту Закону України №11161 «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об’єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України, та державний реєстр майна,
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про затвердження змін до Порядку часткового відшкодування вартості незалежних джерел електричної енергії, які придбані об'єднаннями співвласників багатоквартирних будинків, житлово-будівельними кооперативами, обслуговуючими кооперативами, юридичними особами, основний вид діяльності яких 81.10 «Комплексне обслуговування об'єктів», та
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Підтримка та розвиток галузі охорони здоров’я столиці» на 2024–2025 роки
  • Про внесення змін до міської цільової програми «Громадське здоров'я» на 2022 - 2025 роки
  • Про передачу громадянці Рогозі Наталії Петрівні земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Луценка Дмитра, 16 у Голосіївському районі міста Києва (711294446)
  • Про відмову громадянці Касьяненко Любові Анатоліївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Жулянській, 1-б у Голосіївському районі міста Києва (413018582)
  • Про передачу громадянці Борис Ользі Галактіонівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 26 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (555627503)
  • Про передачу громадянину Полякову Станіславу Олеговичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Вишневій, 24 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (602722741)
  • Про надання Київському столичному університету імені Бориса Грінченка згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва