П'ятьом видатним киянам присвоєно звання «Почесний громадянин міста Києва»

Tool items

Депутатський корпус Київської міської ради присвоїв звання «Почесний громадянин міста Києва» п'ятьом видатним киянам.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 13 червня, на пленарному засіданні III сесії Київської міської ради IX скликання більшістю депутатів.

Так, звання «Почесний громадянин міста Києва» присвоєно:

– письменниці, поетесі, лауреатці Національної премії України імені Тараса Шевченка, кавалеру ордену Княгині Ольги ІІІ ступеня Оксані Забужко – за значний особистий внесок у культурний розвиток міста Києва, видатні досягнення у розвитку культури, мистецтва, у зміцненні міжнародного авторитету столиці України;

– народному артистові України, лауреату Національної премії України імені Тараса Шевченка, кавалерові ордену «За заслуги» І-ІІІ ступенів, художньому керівнику опери Національного академічного театру опери та балету України імені Т. Г. Шевченка Анатолію Солов'яненку – за значний особистий внесок у культурний розвиток міста Києва, видатні досягнення у розвитку культури, мистецтва, у зміцненні міжнародного авторитету столиці України;

– вченому у галузі сільськогосподарської меліорації та історії природознавства, заслуженому працівнику сільського господарства України, кавалерові ордену «За заслуги» І-ІІІ ступенів, академіку Національної академії аграрних наук України, директору Національної сільськогосподарської бібліотеки Національної академії аграрних наук України Віктору Вергунову – за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Києва, видатні досягнення у розвитку науки, у зміцненні міжнародного авторитету столиці України;

– ректорові Київської муніципальної академії музики ім. Р. М. Глієра, композитору, народному артистові України Олександру Злотнику – за значний особистий внесок у культурний розвиток міста Києва, у справу збагачення національної культурної та духовної спадщини міста, за видатні досягнення у розвитку освіти, мистецтва, у зміцненні міжнародного авторитету столиці України – міста Києва та як такому, який користується загальною повагою і авторитетом у територіальної громади міста Києва;

– директорові Природничо-наукового ліцею №145 Печерського району м. Києва, заслуженому працівнику освіти України Миколі Левтіку – за значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток міста Києва, видатні досягнення у розвитку освіти, високу громадянську позицію.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)