Постанова № 319

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

 

ПОСТАНОВА

08 листопада 2015 року                                                                                         № 319

Про утворення контрольної комісії

Постановою Київської міської виборчої комісії № 314 від 04.11.2015року було затверджено текст виборчих бюлетенів на повторних виборах  голови Київської міської ради 15 листопада 2015року.

Відповідно до пункту другого частини першої статті 75 Закону України “Про місцеві вибори” (надалі Закон) міська виборча комісія на підставі договору, укладеного між нею і поліграфічним підприємством, забезпечує виготовлення виборчих бюлетенів для голосування на місцевих виборах не пізніше як за п'ять днів до дня голосування та отримує виготовлені виборчі бюлетені не пізніше як за чотири дні до дня голосування в упаковці підприємства — виготовлювача на підставі акта приймання — передачі за формою, встановленою Центральною виборчою комісією.

Відповідно до абзацу другого  частини третьої статті 75 Закону контроль за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах — виготовлювачах, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм, технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів здійснюється контрольною комісією, яка утворюється відповідною територіальною виборчою комісією за поданням місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання, не пізніше як у день затвердження тексту виборчого бюлетеня.

В строк визначений законом, до Київської міської виборчої комісії надійшли наступні подання місцевих організацій політичних партій, про утворення депутатських фракцій яких оголошено на першій черговій сесії Верховної Ради України поточного скликання:

1.Від Київської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” - Малюк Олександр Михайлович;

2.  Від Київської міської організації Політичної партії “Об'єднання  “Самопоміч” - Атаманюк Василь Васильович.

Враховуючи викладене та керуючись ч.ч. 1, 3 ст. Закону  Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Утворити контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємствах — виготовлювачах, дотриманням вимог щодо знищення друкарських форм,  технічних відходів, поліграфічного браку, помилково виготовлених виборчих бюлетенів в наступному складі:

Малюк Олександр Михайлович, представник Київської міської організації Політичної партії Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”,

Атаманюк Василь Васильович, представник Київської міської організації Політичної партії “Об'єднання  “Самопоміч”;

Сінцова Наталія Богданівна, представник Київської міської виборчої комісії

2. Цю Постанову оприлюднити на стенді офіційних матеріалів Київської міської виборчої комісії для ознайомлення суб'єктами виборчого процесу.

3. Копію цієї Постанови направити до Центральної виборчої комісії.

Голова комісії                                                                                А.П. Сульдін

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)