Постанова № 189

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

10 жовтня 2015 року                                                                                            №189

18 год. 00 хв.

Про скасування постанови Київської міської виборчої комісії

від 06 жовтня 2015 року №144

Постановою Київської міської виборчої комісії від 06 жовтня 2015 року № 144 скасовано постанову Київської міської виборчої комісії від “28” вересня 2015 року № 45 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Київської міської організації політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Москаля Дениса Денисовича в багатомандатному виборчому окрузі та виключено його з виборчого списку Київської міської організації політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина”.

Постановою Київського окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2015 року зазначену постанову скасовано та зобов'язано Київську міську виборчу комісію невідкладно поновити реєстрацію Москаля Дениса Денисовича кандидатом в депутати від політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» в територіальному виборчому окрузі № 92 з виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2015 року. Рішення суду набрало законної сили 13 жовтня 2015 року.

На виконання Постанови Київського окружного адміністративного суду м. Києва від 10 жовтня 2015 року, керуючись пунктом 4 частини 5 статті 25, статтею 38, частиною 1 статті 41 Закону України “Про місцеві вибори”, пост. ЦВК №239. д.1.1. від 09.09.15р., пост. ЦВК №362 від 23.09.15р. Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Скасувати Постанову Київської міської виборчої комісії від 06 жовтня 2015 року № 144 «Про скасування реєстрації кандидата у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включеного до виборчого списку Київська міська організація політичної партії “Всеукраїнське об'єднання “Батьківщина” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року».

2. Поновити реєстрацію Москаля Дениса Денисовича кандидатом в депутати від Київської міської організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина» в територіальному виборчому окрузі № 92 з виборів депутатів Київської міської ради 25 жовтня 2015 року.

2. Цю постанову надіслати до Центральної виборчої комісії.

3. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб і копію видати представнику Київської міської організації політичної партії Всеукраїнське об'єднання «Батьківщина».

Голова комісії                                                                                                  А.П. Сульдін

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо встановлення розміру мінімальної пенсії за віком для осіб, які втратили працездатність, а також державної соціальної допомоги для осіб з інвалідністю на рівні мінімальної заробітної плати
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо здійснення платежів з місцевого бюджету громадським об’єднанням, діяльність яких має соціальну спрямованість, для вирішення завдань і функцій суспільно-значимих для соціальної сфери
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Миропільській, 13 у Дніпровському районі міста Києва (612534181)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Санаторній, 12 літ. Б у Дарницькому районі міста Києва (565541104)
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ТЕХНОЛОГІЙ МІНІСТЕРСТВА ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для розміщення структурних підрозділів апарату МВС, територіальних органів, закладів, установ і підприємств, що належать до сфери управління МВС на вул. Володимира Сікевича, 28 у Солом'янському