Постанова № 166

Чергові вибори депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

КИЇВСЬКА МІСЬКА ВИБОРЧА КОМІСІЯ

01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36

ПОСТАНОВА

«06»жовтня2015 року                                                                                          №166

18год. 00 хв.

Про розгляд повідомлення від ЦВК щодо кандидатів у депутати, зареєстрованих в багатомандатних виборчих округах, стосовно яких виявлено  порушення порядку висування на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року

 

До Київської міської виборчої комісії “06”жовтня 2015 року надійшло повідомлення від ЦВК №21-33/1-2431 щодо кандидатів у депутати, зареєстрованих в багатомандатному виборчому окрузі, стосовно яких виявлено можливі порушення порядку висування, встановленого ч.ч. 4, 5  ст. 35 Закону України “Про місцеві вибори”.

Відповідно до ч.3 ст.47 Закону України в разі надходження від ЦВК повідомлення про порушення кандидатами вимог ч.ч. 4, 5 ст.35  Закону України “Про місцеві вибори” відповідна територіальна виборча комісія зобов'язана розглянути зазначене питання на своєму засіданні та прийняти відповідне рішення .

Розглянувши зазначене повідомлення, Київська міська виборча комісія, з метою прийняття обґрунтованих рішень з урахуванням припису ч.8 ст.41 закону України звернулась безпосередньо до відповідних кандидатів, щодо яких виявлено можливі порушення та  встановила її відповідність вимогам Закону України «Про місцеві вибори», та отримала від них відповідні пояснення.

Враховуючи викладене, відповідно до  частини 8 статті 47 Закону України «Про місцеві вибори»,  Київська міська виборча комісія постановляє:

1. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “29” вересня 2015 року № 75 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Київської міської організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРАВО НАРОДУ” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Яценко Світлани Петрівни в багатомандатному виборчому окрузі та виключити його з виборчого списку Київської міської організації  ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ “ПРАВО НАРОДУ”

2. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “01” жовтня 2015 року № 99 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Крайова організація Української республіканської партії на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Рудника В'ячеслава Анатолійовича в багатомандатному виборчому окрузі та виключити її з виборчого списку  Крайова організація Української республіканської партії

3. Скасувати постанову Київської міської виборчої комісії від “01” жовтня 2015 року № 122 «Про реєстрацію кандидатів у депутати в багатомандатному виборчому окрузі, включених до виборчого списку Київська міська організація політичної партії “НОВЕ ЖИТТЯ” на чергових виборах депутатів Київської міської ради та Київського міського голови 25 жовтня 2015 року» в частині реєстрації Нестеренка Романа Вячеславовоча в багатомандатному виборчому окрузі та виключити його з виборчого списку Київська міська організація політичної партії “НОВЕ ЖИТТЯ”

4. Цю постанову надіслати до Центральної виборчої комісії.

5. Цю постанову оприлюднити у визначений Київською міською виборчою комісією спосіб.

Голова Київської міської виборчої комісії                             Терещенко М.Б

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами на психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги в інклюзивно-ресурсних центрах
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного фінансового забезпечення охорони здоров’я
  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2019-2021 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 18 грудня року № 457/6508
  • Про контрольну функцію постійних комісій Київської міської ради
  • Про затвердження змін до Міської цільової програми розвитку транспортної інфраструктури міста Києва на 2019-2023 роки
  • Про приватизацію громадянином Косарем Анатолієм Михайловичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Вербному, 4 у Деснянському районі міста Києва (665002894)
  • Про передачу громадянці Ларкіній Анжелі Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Москвіна, 1А у Голосіївському районі міста Києва (616082299)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СОКАР ЕНЕРДЖІ УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування автозаправного комплексу на просп. Степана Бандери, 36 в Оболонському районі міста Києва (635463926)
  • Про приватизацію громадянином Хуторненком Артуром Вікторовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Левадній, 53 у Дарницькому районі міста Києва (687222800)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю науково-виробничий центр «ЄВРОДІМ» договору оренди земельної ділянки від 08 лютого 2012 року № 66-6-00601 (571405747)