Депутати Київради

Розширений пошук

  • Про надання Олександрівській клінічній лікарні м. Києва дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для функціонування лікувального закладу на вул. Шовковичній, 39/1 у Печерському районі міста Києва(408012409)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування РП-79 на бульв. Амвросія Бучми, 6а у Дніпровському районі міста Києва (474399402)
  • Про відмову РЕЛІГІЙНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА УКРАЇНСЬКОЇ ГРЕКО-КАТОЛИЦЬКОЇ ЦЕРКВИ У ДЕСНЯНСЬКОМУ РАЙОНІ М. КИЄВА" у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних
  • Про відмову громадянці Тонковид Жанні Петрівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва на хуторі Редьки, поблизу вул. Центральної в Оболонському районі міста Києва (464010216)
  • Про відмову громадянину Киричку Андрію Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Академіка Заболотного, діл. 411 у Голосiївському районі міста Києва (489017649)