Громадська приймальня

Адреса:
02222, м. Київ, просп. Маяковського, буд. 31 (Деснянський район)
Телефон:
099-294-49-14 097-534-81-35 067-503-43-57 066-40-96-05
Години прийому:

Керівник громадської приймальні: Плотникова Оксана Сергіївна;

Бухгалтер - Багатурія Людмила Дмитрівна.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:

Благодійна організація «Благодійний фонд «Світ мрій» (ідентифікаційний код 39179305) Керівник: Волошенко Андрій Миколайович

Помічники-консультанти

 • Багатурія Людмила Дмитрівна
 • Волощенко Андрій Миколайович
 • Кобчик Володимир Петрович
 • Литвинов Руслан Вікторович
 • Плотникова Оксана Сергіївна

Депутати Київради

Онуфрійчук
Вадим
Михайлович
Дата народження:
01.02.1969
Фракція:
Депутатська фракція «Солідарність»
Посади:
Постійна комісія Київської міської ради з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу
Член комісії
Комісія з проведення оцінки корупційних ризиків у діяльності Київської міської ради
Член комісії
Рішення/Проекти рішень

Проект рішення Київської міської ради

Проект рішення Київської міської ради №2265 (Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 456/8029 «Про бюджет міста Києва на 2020 рік»)
Проект рішення Київської міської ради №3857 (Про відмову від договору оренди кінотеатру «Київ» із Товариством з обмеженою відповідальністю «Сінема-Центр»)
Проект рішення Київської міської ради №2161 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, яка розташована перед будинками №№ 15А, 15Б по вул. Каштановій у Деснянському районі м. Києва )
Проект рішення Київської міської ради №3 (Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 01.12.2015 № 4/4 «Про перелік та склад постійних комісій Київської міської ради VIII скликання» )
Рішення №128/2350 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Оноре де Бальзака, №№ 12, 14 у Деснянському районі м. Києва)
Рішення №127/2349 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована по просп. В.Маяковського, 21-Г у Деснянському районі м. Києва)
Рішення №348/1352 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, що розташована на вул. Оноре де Бальзака, № 12 у Деснянському районі м. Києва)

Рішення Київської міської ради

Рішення №182/6838 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованій між будинків №№ 4, 4А, 6 по вул. Оноре де Бальзака у Деснянському районі м. Києва)
Рішення №362/4426, 979/5043 (Про затвердження Антикорупційної програми Київської міської ради)
Рішення №1552/5616 (Про надання статусу скверу земельній ділянці, розташованійвздовж будинків по вул. Арх. Ніколаєва №№ 11,13,15, вул. Оноре де Бальзака №№ 14, 16, 16А, 18, 20, 24, просп. Володимира Маяковського №№ 21В, 21Г у Деснянському районі м. Києва )
Біографія

Народився 1 лютого 1969 року, громадянин України з 1991 року.

З вересня 1976 по червень 1986 року навчався в київській середній школі №61. З вересня 1986-го по травень 1994 року навчався в Інституті міжнародних відносин при Київському державному університеті ім.Т.Шевченка. Закінчив з відзнакою, отримав диплом спеціаліста міжнародного права та референта-перекладача французької мови.

З червня 1987 по червень 1989року проходив дійсну строкову службу.

У 1992 році став переможцем конкурсу, проведеного Посольством Франції в Україні, на здобуття стипендії французького уряду для навчання за спеціальністю «міжнародне публічне та приватне право». Відтак, з жовтня 1992 по лютий 1998 року проходив навчання на доктораті Університету Ніца-Софія-Антіполіс (Ніцца, Франція). Захистив дисертацію з питання страхування іноземних інвестицій від некомерційних ризиків та отримав в березні 1998 року диплом «з відзнакою» Доктора права (Франція).

З травня 1998 по жовтень 1999 року працював головою правління ЗАТ «Інформаційно-видавничий центр «ХХІ століття»».

З жовтня 1999 по вересень 2001 року працював заступником голови Шевченківської районної державної адміністрації м.Києва. Як куратор галузі, успішно реалізував програму інформатизації району, а також окремі гуманітарні проекти. Після адміністративної реформи у м.Києві був переведений на посаду заступника голови Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації, на якій пропрацював з вересня 2001 по червень 2003 року. Ініціював та реалізував реформування та збереження клубів за місцем проживання, програму організованого дозвілля молоді. Сприяв практичній реалізації засад  гендерної політики, виступив співініціатором створення районного Центру у справах сім’ї та жінок.

З червня 2003 по березень 2007 року працював заступником начальника Головного управління з питань взаємодії з засобами масової інформації та зв’язків з громадськістю виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації). Виступив ініціатором та координатором загальноміського конкурсу комунальних ЗМІ «Відкрита влада», розробив та забезпечив адміністративно-творчий супровід  телевізійного проекту «Юридична консультація» на ТРК «Київ».

В березні 2007 року повернувся на посаду заступника голови Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації з питань освіти, культури, молодіжної та сімейної політики. На цій ділянці роботи, зокрема, ініціював ротацію керівних кадрів, запровадив оцінку їх діяльності трудовими колективами. Започаткував роботу зі створення районного етнографічного музею «Городець Княжий», предметом діяльності якого є відновлення та збереження культурної спадщини району. Залучивши фахівців, запровадив роботу з профілактики та інформування батьківської громади і школярів про негативні явища (наркозалежність, «аптечна» наркоманія) в молодіжному середовищі шляхом проведення відеолекторіїв по школам району.

В червні 2013 року звільнився з займаної посади на підставі поданої заяви про відставку у зв’язку з призначенням нового голови Деснянської РДА.

В 2002 та 2006 роках обирався депутатом Деснянської районної у м.Києві ради. В травні 2014-го року обраний до Київської міської ради по виборчому округу №14 у Деснянському районі. Як член постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Київради став ініціатором радикального збільшення фінансування програм економічного та соціального розвитку районів міста Києва, зокрема – Деснянського, а також втілення нових засад фінансування районів – застосування принципу пропорційного розподілу фінансування, в залежності від кількості проживаючого населення на території району столиці.

15 вересня 2014 року розпорядженням Президента України призначений тимчасово виконуючим обов’язки голови Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації.

З перших днів перебування на посаді, основні зусилля були спрямовані на вирішення найболючих проблем деснянців. Із залученням соціально-орієнтованих підприємців розпочалися роботи з капітального ремонту асфальтового покриття внутрішньоквартальних проїздів, а також встановлення теплових завіс в установах та закладах освіти, поліклініках району для нормалізації теплового режиму в приміщеннях. Співмірна з потребами району програма економічного та соціального розвитку району на 2015-й та 2016-й роки та налагоджена взаємодія з міською владою, депутатським корпусом дала можливість реалізувати такі амбіційні проекти, як:

– створення першої районної комунальної Галереї мистецтв,

– відкриття власної спортивної бази для ДЮСШ-23,

– оновлення застарілого медичного обладнання та встановлення нового сучасного (цифровий маммограф та рентгенапарат на 3 робочих місця, обладнання для лабораторій),

– відкриття на Лісовому масиві першого в столиці філіалу районного ЦНАПу,

– будівництво карильйону – унікальної гранітної споруди з музичним дзвоном в Чорнобильському парку,

–  поліпшення транспортного сполучення (відновлення двостороннього руху на початку парної сторони вул.Бальзака),

– ремонт ліфтового господарства та реалізація енергозберігаючих технологій (заміна вікон, ремонт внутрішніх мереж та утеплення в житлових будинках, школах, садках та поліклініках району тощо),

 • Будівництво на пришкільних територіях 5-ти міністадіонів.  

Надання необхідної організаційно-правової підтримки районній Державній службі надзвичайних ситуацій сприяло відкриттю першого на масиві Вигурівщина-Троєщина пожежного депо по вул.Пухівська, а налагоджені зв’язки з благодійним фондом з Німеччини дозволили забезпечити пожежників сучасним бойовим одягом.

За результатами роботи на займаній посаді очолювана Деснянська РДА в рейтингу оцінки діяльності районних адміністрацій по м.Києву піднялася з останніх та передостанніх місць на лідируючі. За підсумками роботи у 2015 році Деснянська РДА вперше за історію району посіла третє-четверте місце в загальноміському рейтингу.

В жовтні 2015-го року вдруге обраний до Київської міської ради. Член постійної комісії з питань житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу.

Зі вступом в дію Закону України «Про державну службу», розпорядженням Президента України  від 29 квітня 2016 року звільнений від тимчасового виконання обов’язків голови Деснянської районної в м.Києві державної адміністрації.

Безпартійний.

Одружений. Виховую двох дочок. Судимостей, стягнень не маю.

Розширений пошук

 • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України щодо удосконалення форми та змісту посвідчень депутатів місцевих рад та внесення змін до Положення про помічника- консультанта, депутата Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 13 липня 2006 року №28/28
 • Про присвоєння назви скверу у Шевченківському районі міста Києва
 • Про оздоровлення дітей територіальних громад сіл Київської області, на території яких розміщенні об’єкти міста Києва
 • Про створення комунального некомерційного підприємства «Київський міський дитячий кардіологічний центр» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
 • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про посилення відповідальності за пошкодження майна
 • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «СІНТЕЗ ПАРК» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі торговельного призначення на просп. Леся Курбаса, 6-Г у Святошинському районі міста Києва (239405735)
 • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВЕСТА1» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування торгово-виробничої будівлі на вул. Клеманській, 1/5 у Дарницькому районі міста Києва (675934328)
 • Про відмову громадянину Іщуку Костянтину Тарасовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Божків Яр у Солом'янському районі міста Києва (763884018)
 • Про відмову громадянці Козиревій Анастасії Максимівни у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд біля вул. Старообухівської у Голосіївському районі міста Києва (772797014)
 • Про надання громадянину Кунаху Олександру Григоровичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. 3-му Садовому у Деснянському районі міста Києва (435016015)