Громадська приймальня

Адреса:
03026, м. Київ, вул. Лауреатська, буд. 8 (Голосіївський район)
Телефон:
093-953-77-11
Години прийому:

Завідувач громадської приймальні: Цикаленко Олексій Вікторович;

Бухгалтер: Левицька Валентина Василівна.

Громадська організація, яка виконує функції громадської приймальні:

 Громадська організація "Активна громада міста" (ідентифікаційний код 43374474)

Помічники-консультанти

 • Цикаленко Тамара Вікторівна
 • Любко Ігор Віталійович

Депутати Київради

Курінний
Юрій
Юрійович
Фракція:
Позафракційний
Посади:
Постійна комісія Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування
Член комісії
Біографія

Я, Курінний Юрій Юрійович, народився 23 жовтня 1964 року в м. Шахтарськ, Донецької області. З 1964 року постійно проживаю в м. Києві. Трудову діяльність розпочав у 1981 році.

На даний час генеральний директор державного підприємства дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця».

З 1982 по 1985 роки проходив службу у ВМС.

Освіта: у 2007 році закінчив Київський національний університет внутрішніх справ (спеціальність – правознавство);

У 2015 році закінчив Національний університет біоресурсів і природокористування України (спеціальність – державна служба).

Одружений. Маю доньку.

Розширений пошук

 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 233/8403 «Про затвердження списку присяжних Солом’янського районного суду міста Києва»
 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
 • Про затвердження списку присяжних Дніпровського районного суду міста Києва
 • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 06.02.2020 № 3/8173 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
 • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Лисої гори) на
 • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» в постійне користування земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі котельні у пров. Деміївському, 3 у Голосіївському районі міста Києва (384159698)
 • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування (парк відпочинку на схилах Багринової
 • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на перетині вул. Пирогівський шлях та
 • Про відмову громадянину Сливку Сергію Віталійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Верховинна, 68, кв. 2 у Святошинському районі міста Києва (455013662)