Tool items
Виконавчі органи відзвітували про виконання бюджету та програми соцекономрозвитку столиці за 2015 рік
Сьогодні на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету та соціально-економічного розвитку депутати заслухали звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджет міста Києва за 2015 рік.
Відповідно до Програми економічного і соціального розвитку міста Києва за 2015 рік, середньомісячна заробітна плата, порівняно з 2014 роком зросла на 1356 грн і становила 6732 грн. Темп зростання капітальних інвестицій збільшився до 108,8% (у 2014 — 83,3%). Помітно збільшилася і кількість вкладених прямих інвестицій — якщо в 2014 році було зафіксовано 1,3 млрд дол, то минулого року вони становили 3,3 млрд дол. Загалом було укладено 10 інвестиційних договорів.
Загалом, заплановані видатки на 2015 рік становили 29,02 млрд грн, фактичні — 28,01 млрд грн.
У структурі фінансування місцевих бюджетів за функціональною класифікацією, найбільшими є видатки на охорону здоров'я — 8,2 млрд грн, на освіту — 6,3 млрд грн, на соціальний захист і соціальне забезпечення — 4,2 млрд грн від усіх видатків. Відбулося зростання видатків на транспорт та дорожнє господарство, які становили 1,5 млрд грн.
«2015 рік, після динаміки 2013-2014-го показав нам певний оптимізм. Кошториси столиці 2014 і 2015-го, якщо їх порівняти, протилежно різні. У 15-му році ми бачимо значно кращі показники, на 33% вдалося збільшити надходження до бюджету міста. Я вважаю, що це найголовніше наше досягнення. А все завдяки тому, що процедури стали прозорішими. Запровадження відкритого бюджету 5 червня 2015 року показало, що відкритість фінансів, по-перше, знижує знижує рівень корупції, а по-друге, знижує рівень зловживань в бюджетних установах. І що ще з головного – прозорість показує, куди спрямувати свої зусилля», – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету та соціально-економічного розвитку Андрій Странніков.
Загалом, у рамках виконання Програми економічного і соціального розвитку та бюджету Києва за 2015 рік, було завершено будівництво та реконструкцію 2-х загальноосвітніх шкіл та 3-х дитячих садочків. Після реконструкції відкрито приймально-діагностичне відділення та відділення екстреної медичної допомоги Київської міської клінічної лікарні №12 на вул. Підвисоцького, 4-а та відділення кардіореанімації Олександрівської клінічної лікарні. Також було завершено термосанацію 3 навчальних закладів, встановлено індивідуальні теплові пункти у 35 житлових будинках, здійснено модернізацію 106 ліфтів.
За 251,8 млн грн проведено капітальний ремонт покрівель, фасадів, сходових клітин, під'їздів, внутрішньо будинкових інженерних мереж, заміну вікон.
На капітальний ремонт ігрових та спортивних майданчиків витрачено 30,9 млн грн (облаштовано 546 ігрових та спортивних майданчиків).
У сфері транспортної інфраструктурі було завершено реконструкцію вул. Братської з демонтажем трамвайних колій на вул. Братській та на Контрактовій площі. Реконструйовано з розширенням просп. Григоренка та вул. А. Ахматової, вул. Сортувальної, відкрито пішохідну зону відпочинку на Поштовій площі. Продовжується реконструкція просп. Перемоги, просп. Бажана, вул. Васильківської. Загалом, на капітальний ремонт дорожньо-шляхової мережі столиці було відведено 176,4 млн грн, відремонтовано 239,1 тис. кв. м дорожнього покриття. На капітальний ремонт міжквартальних проїздів та прибудинкових територій витрачено 120,8 млн грн., відремонтовано 425,4 тис. кв. м міжквартальних проїздів. На капітальний ремонт рухомого складу — витрачено 44,3 млн грн, відремонтовано 34 трамвайних вагонів та фунікулер.
Завершено роботи з реконструкції кінотеатру “Жовтень”. Відбувалась реставрація прибудови Київського національного академічного театру оперети.
Виконувались роботи з будівництва Другої нитки головного міського каналізаційного колектора.
Проводилась реконструкція 3-х парків.