Учбово-спортивну базу «Спартак» планують прийняти до комунальної власності територіальної громади міста Києва з метою відновлення та ефективного використання спортивного об’єкта

Tool items

Учбово-спортивну базу «Спартак», яка розташована на вулиці Кирилівській, 105, планують прийняти з державної власності до комунальної власності територіальної громади міста Києва з метою відновлення та ефективного використання спортивного об’єкта.

Такий проєкт рішення за ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка підтримали сьогодні, 11 липня, на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та інвестиційної діяльності.

Як зазначила директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, прийняття даного проєкту рішення сприятиме розвитку спортивної інфраструктури та створенню належних умов для подальшого функціонування учбово-спортивної бази «Спартак».

«На учбово-спортивній базі функціонують шість дитячо-юнацьких спортивних шкіл, які фінансуються за рахунок бюджету Києва. Ці школи відвідують майже 2,5 тисячі дітей. І нам важливо забезпечити комфортні умови для їх повноцінних тренувань. Наразі матеріально-технічна база учбово-спортивної бази потребує капітального ремонту й оновлення спортивного обладнання. Міська влада готова виділяти кошти на реконструкцію стадіону, як цілого комплексу включно з басейном, біговими доріжками та критим манежем. Це дозволить перетворити учбово-спортивну базу на дійсно привабливий та сучасний спортивний об’єкт», – розповіла Юлія Хан.

Зазначимо, що процес передачі до комунальної власності бази «Спартак» розпочався кілька років тому. У 2021 році Кабінет Міністрів України відніс учбово-спортивну базу «Спартак» на вулиці Кирилівській, 105 до сфери управління Київської міської державної адміністрації. 

У лютому 2022 року Київрада надала згоду на прийняття до комунальної власності учбово-спортивної бази «Спартак» на вулиці Кирилівській, 105. 

Довідка. «Спартак» – стадіон побудовано у 1934 році. На стадіоні є футбольне поле з трибунами на п'ять тисяч місць, ігрові майданчики, сектори для штовхання ядра, метання диска, молота, списа, два закриті спортивні зали, сауна, закритий басейн (довжина доріжки – 25 м.), готель на 150 місць. Під час капітального ремонту 1977-1980 років споруджено чотири металевих вишки (висота до 30 м.) для освітлення стадіону. За останні роки на території стадіону було збудовано два поля для міні-футболу, капітально відремонтовано будівлю басейну. Своєрідною візитною карткою стадіону є бронзовий барельєф легендарного стародавнього героя Спартака, на честь якого й названо стадіон.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.05.2024 № 471/8437 «Про питання надання фінансово-кредитної підтримки суб’єктам малого та середнього підприємництва у місті Києві в умовах воєнного стану»
  • Про внесення змін до таблиці № 1 до додатка 5 до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про внесення змін до Порядку організації та проведення недержавних масових заходів релігійного, культурно-просвітницького, спортивного, видовищного та іншого характеру в місті Києві
  • Про скасування рішення Київської міської ради від 9 лютого 2023 року № 5977/6018 «Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 21 липня 2016 року № 786/786 "Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатур на посади керівників суб'єктів господарювання комунального сектора економіки в місті Києві" (зі змінами і
  • Про поділ земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0033 на вул. Мрії, 12-Є у Шевченківському районі міста Києва і зміну цільового призначення земельної ділянки з кадастровим номером 8000000000:88:014:0061 та її передачу в оренду ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «УПРАВЛЯЮЧА КОМПАНІЯ «ДІМ СЕРВІС 1» для будівництва,