Київська міська рада буде працювати за будь-яких умов, навіть, якщо прийдеться проводити пленарні засідання у бомбосховищах

Tool items

З метою підтримки життєдіяльності міста та підвищення обороноздатності столиці Київська міська рада буде працювати за будь-яких умов, навіть, якщо прийдеться проводити пленарні засідання у бомбосховищах.

Про це повідомив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, у воєнний час пленарні засідання Київської міської ради можуть відбуватись у сесійній залі, а також дистанційно в онлайн режимі задля оперативного розв'язання нагальних питань, які стосуються підвищення обороноздатності, цивільного захисту та функціонування об’єктів критичної інфраструктури.

«Депутати, державні службовці, працівники органів місцевого самоврядування вступаючи на посаду давали присягу, тому зобов’язані виконувати свої повноваження в будь-якій критичній ситуації. Пленарні засідання будуть проводитись у всіх випадках. Якщо цього будуть вимагати реалії – місцем зустрічі будуть навіть бомбосховища. Точно Київська міська рада буде збиратися та ухвалювати рішення, які нам з вами критично необхідні для підтримання життєдіяльності міста», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко наголосив, що депутати Київської міської ради розглядають невідкладні рішення щодо безпеки та оборони столиці за особливою процедурою на продовженні окремого пленарного засідання, яке було розпочато 23 лютого поточного року.

«Депутатський корпус спільно з секретаріатом Київської міської ради наразі розробляють важливі проєкти рішень щодо обороноздатності Києва. Ми також готуємо проєкти рішень щодо врегулювання питання матеріальних компенсацій для киян, будинки яких постраждали внаслідок обстрілів, попадання снарядів та крилатих ракет. Всі наші ресурси спрямовані на підвищення обороноздатності міста Києва та подолання наслідків ворожих нападів. Депутати Київської міської ради знаходяться у столиці, і готові в будь-який момент виконувати свої посадові обов’язки», – додав Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Києва захисних споруд цивільного захисту, які перебувають у державній власності
  • Про розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року №242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві» 
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської  ради  від  05  грудня  2024 року № 426/10234 «Про бюджет міста Києва на 2025 рік»
  • Про внесення змін до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб'єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування трансформаторної підстанції № 1510 на вул. Межигірській, 56-60  у Подільському районі міста Києва (727471412)
  • Про передачу ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівлі трансформаторної підстанції № 1866 на вул. Кожум'яцькій, 12  у Подільському районі міста Києва (394184153)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації зелених насаджень загального користування на вул. Прирічній, 1-Б в Оболонському районі міста Києва (480394840)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельної ділянки для обслуговування та експлуатації скверу на розі вул. Мокрої та площі Петра Кривоноса  у Солом'янському районі міста Києва (504939595)