Олексій Резніков: «Всі бажаючи можуть побачити Генплан не тільки в режимі онлайн, але й на стендах в мерії»

Tool items

Олексій Резніков: «Всі бажаючи можуть побачити Генплан не тільки в режимі онлайн, але й на стендах в мерії»

Відсьогодні всі бажаючи можуть ознайомитися з Генеральним планом м. Києва не тільки на сайті Інституту Генплану та сайті Департаменту містобудування та архітектури, але й в приміщенні Київської міської ради на другому поверсі перед Колонною залою.
Так, в рамках підготовки до депутатських слухань щодо Генплану, які відбудуться 27 серпня о 10:00 в Колонній залі, на другому поверсі Київради виставлені стенди з картами Генплану за галузями. «Навколо Генплану дуже багато зайвого галасу та роздутих провокацій від тих, хто кілька років лінувався системно вивчити документ. Не дивлячись на те, що проект Генплану значний час оприлюднений на офіційних сайтах Департаменту містобудування та архітектури та Інституту Генплану, далеко не всі активні кияни з різних причин вивчили документ. Тому, враховуючи те, що доступ на перші поверхи Київради вільний для всіх бажаючих, пересічні кияни, активісти, експерти та всі інші, можуть прийти і вкотре ознайомитися з документом. Нажаль, згідно даних опитування Українського центру економічних і політичних досліджень імені Олександра Разумкова тільки 1,5% киян проявляють інтерес до Генплану і розуміють взагалі, що це таке. Ми вирішили зробити стенди за галузями для зручності городян і я вкотре закликаю всіх небайдужих: приходьте, вивчайте, фотографуйте, готуйте зауваження і питання безпосередньо на Депутатські слухання, - каже заступник міського голови – секретар Київської міської ради Олексій Резніков. – Я впевнений, що киянам не потрібен ні Генплан Черновецького, ні Генплан Попова, ні Генплан Кличко. Потрібен Генплан Києва, і він потрібен, насамперед, киянам».
Також Резніков наголосив, що Генплан не узаконює ніякі землевідведення, тому що це - питання зонінгу. «Генплан не займається внутрішньо квартальними забудовами. Він тільки може сказати, що ось тут висотність споруд не повинна перевищувати стільки то метрів, але що ви там побудуєте Генплану все одно. Генплан говорить про те, скільки шкіл, садочків, лікарень житла та іншого має бути в тому чи іншому районі», - додав заступник міського голови – секретар Київради.
За словами Олексія Резнікова, після депутатських слухань вже буде вирішено питання щодо винесення Генерального плану на голосування Київраді. «Тут всього два варіанти: або він буде прийнятий на одному з пленарних засідань цією каденцією, тобто до виборів, або ж прийняття Генплану стане таким собі кроком для об’єднання нової коаліції вже після виборів», - каже Резніков.
В свою чергу, міський голова Віталій Кличко неодноразово наполягав, що ключові завдання Генплану - орієнтуватися виключно на інтереси і права киян. «Генплан - документ розвитку столиці, а не карта забудови міста».
Нагадаємо, 21 липня заступник міського голови – секретар Київської міської ради Олексій Резніков підписав розпорядження про проведення 27 серпня депутатських слухань щодо проекту Генплану.
На фото лише частина карт, представлених перед Колонною залою. Для детального ознайомлення з усіма стендами, приходьте до Київради.
За посиланням можна вкотре побачити документ в режимі онлайн http://kga.gov.ua/generalnij-plan

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про здійснення місцевого запозичення до бюджету міста Києва шляхом залучення кредиту Європейського банку реконструкції та розвитку у 2024 році
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2024–2026 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 14 грудня 2023 року № 7531/7572 «Про бюджет міста Києва на 2024 рік»
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення гідної оплати праці педагогічним та науково-педагогічним працівникам
  • Про деякі питання, пов’язані із підтримкою суб’єктів господарювання міста Києва на період дії правового режиму воєнного стану