Генеральний план м. Києва обговорять на депутатських слуханнях 27 серпня

Відповідне розпорядження № 61 підписав заступник міського голови – секретар Київської міської ради Олексій Резніков 21 липня.
Пропозиції щодо питання порядку денного депутатських слухань про Генеральний план міста Києва необхідно подати до секретаріату Київради в письмовому вигляді до 30 липня.
«Я впевнений, що киянам не потрібен ні Генплан Черновецького, ні Генплан Попова, ні Генплан Кличко. Потрібен Генплан Києва, і він потрібен, насамперед, киянам. І я наполягаю на тому, що ключові завдання Генплану: орієнтуватися виключно на інтереси і права киян і не дозволити нікому узаконити будь-які сумнівні забудови. Генплан - документ розвитку столиці, а не карта забудови міста», - зауважив Олексій Резніков.
Про час проведення та акредитацію представників ЗМІ буде повідомлено пізніше.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 05.12.2024 № 416/10224 «Про внесення змін до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки»
  • Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію переоблаштування автомобілів для осіб з інвалідністю внаслідок війни  І та ІІ групи з числа киян-Захисників та Захисниць України, у 2025 році 
  • Про надання згоди на безоплатну передачу у комунальну власність територіальної громади міста Києва захисних споруд цивільного захисту, які перебувають у державній власності
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам – Захисникам, Захисницям України та деяким іншим категоріям осіб
  • Про розмір кошторисної заробітної плати, що враховується при визначенні вартості будівництва об’єктів, які споруджуються із залученням коштів бюджету міста Києва, коштів комунальних підприємств, установ та організацій 
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 30.01.2025 № 20/10487 «Про затвердження Плану дій із впровадження в місті Києві Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд» у 2025-2026 роках» 
  • Про перейменування та затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Консультативно-діагностичний центр Дарницького району м. Києва»
  • Про ліквідацію постійної комісії  Київської міської ради з питань  архітектури, містопланування та земельних а також внесення змін та доповнень до деяких рішень Київської міської ради (щодо належної  організації роботи Київської міської ради)
  • Про відкликання рішень Київської міської ради від 13.07.2023 № 7067/7108 та від 13.07.2023 № 7068/7109
  • Про відкликання рішення Київської міської ради від 21.11.2024 № 391/10199 «Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РВС» земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об'єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Героїв Дніпра, 2-А в Оболонському районі міста