У Києві облаштують ще 2 парки та 4 сквери

У Києві облаштують ще 2 парки та 4 сквери 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали створення парку відпочинку на вул. Богатирській (біля озера Редькине) в Оболонському районі м. Києва.

Орієнтовна площа майбутнього парку становить 30,45 га. Ділянка знаходиться на вулиці Богатирській. 

«Мова йде про знамените озеро Міністерка, так його називають місцеві жителі. Раніше воно вважалося найчистішим озером столиці. Однак сьогодні, на жаль, його важко таким назвати. Унікальна фауна і флора, яка існує в цьому озері, дуже сильно страждає від засмічення і паводків. У першу чергу, слід провести роботи з розчищення озера. Сьогодні там немає відповідної інфраструктури, відсутні умови для комфортного проведення вільного часу. Нам потрібно облаштувати біля озера цивілізоване місце для відпочинку», – зазначив ініціатор даного рішення, депутат Київради Владислав Михайленко. 

Також облаштують парк культури та відпочинку орієнтовною площею 41,64 га навколо озер Йорданське та Кирилівське площею в Оболонському районі.

“Ідея надати статус цьому парку – це реакція на активну забудову навколо озер. Але мета проекту рішення – більш вагома. Це реновація території парку, захист багатої екосистеми озер, а також об’єднання однодумців навколо чудового парку”, - повідомила автор рішення, депутат КиїврадиЛюдмила Костенко. 

Також депутати проголосували за створення у столиці ще 4 скверів:
- на просп. Героїв Сталінграда, 54-56 в Оболонському районі;
- на вул. Малоземельній у Дарницькому районі;
- на вул. Прилужній, 2 у Святошинському районі;
- на бульварі Перова між будинками 40, 40а, 40-Б та 3-А на вул. Микитенка у Дніпровському районі. 

Створення парків та скверів забезпечить законні права та інтереси містян, сприятиме підвищенню рекреаційної привабливості столиці, збереженню зелених насаджень, розвитку зелених зон та позитивному впливу на соціально-культурний розвиток громадян. 
За ділянками доглядатиме та утримуватиме їх КО “Київзеленбуд”. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Бондаренка В.В.
  • Про внесення змін та доповнень до деяких рішень Київської міської ради
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо неприпустимості переслідування опозиції, військових і представників органів місцевого самоврядування
  • Про застосування статті 50 Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 до рішення Київської міської ради від 05.12.2024 № 416/10224 «Про внесення змін до міської цільової програми «Турбота. Назустріч киянам» на 2025-2027 роки»
  • Про затвердження Порядку надання матеріальної допомоги на часткову компенсацію переоблаштування автомобілів для осіб з інвалідністю внаслідок війни  І та ІІ групи з числа киян-Захисників та Захисниць України, у 2025 році 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради  від 23 листопада 2023 року № 7395/7436 «Про затвердження Міської цільової програми поводження з тваринами в місті Києві на 2024-2025 роки» 
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30.01.2025 №21/10488 «Про особливості нарахування орендної плати за договорами оренди суб’єктам господарювання під час дії воєнного стану в Україні та внесення змін до деяких рішень Київської міської ради» 
  • Про безоплатну передачу пам’ятника-погруддя Патону Б.Є. з комунальної власності територіальної громади міста Києва у державну власність
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для розміщення лінійних об'єктів енергетичної інфраструктури на вул. Либідській у Голосіївському районі міста Києва (244754588) 
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ’ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельної ділянки в постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу на вул. Спаській, 14 у Подільському районі міста Києва (зміна цільового призначення) (505139926)