Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину

Tool items

Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету міста Києва на 2020 рік. Зокрема депутати ухвалити рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс». Таким чином КП зможуть виплачувати зарплату працівникам і надалі забезпечувати перевезення пасажирів у звичному режимі. 

Зокрема, щоб забезпечити стабільну роботу метрополітену і своєчасну виплату зарплат, фінансування підземки збільшили майже на 162 мільйона гривень. Це необхідно, адже втрата доходів КП «Київський метрополітен» у період із 17 березня до 25 травня 2020 року складає близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство мало отримати в середньому 277 млн грн доходів на місяць від перевезень. На виплату заробітної плати КП «Київський метрополітен» витрачає до 200 млн грн на місяць. 

Водночас, у КП «Київпастранс» заборгованість із виплати заробітної плати станом на 31 серпня склала 77,4 млн грн. А фінансовий результат підприємства за січень-липень 2020 року був від’ємний і склав 178,5 млн грн.

«Доходи підприємства-перевізники втратили під час суворих обмежень. Метро під час карантину не перевозило пасажирів більше двох місяців. А наземний громадський транспорт працював у спецрежимі. Наше рішення дозволить виплатити заробітні плати усім працівникам комунальних підприємств та забезпечить безперебійність роботи громадського транспорту. Відтак, для «Київського метрополітену» місто виділило додаткових 161,8 мільйона гривень. Для «Київпастрансу» - 279,8 мільйона», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Окрім того, Київрада збільшила підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на суму 371,5 млн грн. Це субвенція з державного бюджету. Також додатково направлено 59,7 млн грн на реалізацію програми «Нова українська школа». 

Зазначається, що наразі міський бюджет у зв’язку з карантинними обмеженнями недовиконано на 8%. Ще близько мільярда гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про відмову громадянину Поді Юрію Миколайовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у селищі Биківня у Деснянському районі міста Києва (201731269)
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ГУД АЛЬЯНС» земельної ділянки в оренду для будівництва житлового комплексу на вул. Миколи Краснова, 33 у Святошинському районі міста Києва (446439241)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування комплексу будівель котельні на вул. Половецькій, 14/16 у Шевченківському районі міста Києва (523441821)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на перетині вул. Кудряшова та вул. Петра
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» у постійне користування земельної ділянки для утримання та експлуатації скверу на вул. Глінки, 6 у Солом’янському районі міста Києва (626523989)
  • Про надання Київському комунальному об'єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації скверу на вул. Січових Стрільців, 28 у Шевченківському районі міста Києва (772639391)