Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину

Tool items

Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету міста Києва на 2020 рік. Зокрема депутати ухвалити рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс». Таким чином КП зможуть виплачувати зарплату працівникам і надалі забезпечувати перевезення пасажирів у звичному режимі. 

Зокрема, щоб забезпечити стабільну роботу метрополітену і своєчасну виплату зарплат, фінансування підземки збільшили майже на 162 мільйона гривень. Це необхідно, адже втрата доходів КП «Київський метрополітен» у період із 17 березня до 25 травня 2020 року складає близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство мало отримати в середньому 277 млн грн доходів на місяць від перевезень. На виплату заробітної плати КП «Київський метрополітен» витрачає до 200 млн грн на місяць. 

Водночас, у КП «Київпастранс» заборгованість із виплати заробітної плати станом на 31 серпня склала 77,4 млн грн. А фінансовий результат підприємства за січень-липень 2020 року був від’ємний і склав 178,5 млн грн.

«Доходи підприємства-перевізники втратили під час суворих обмежень. Метро під час карантину не перевозило пасажирів більше двох місяців. А наземний громадський транспорт працював у спецрежимі. Наше рішення дозволить виплатити заробітні плати усім працівникам комунальних підприємств та забезпечить безперебійність роботи громадського транспорту. Відтак, для «Київського метрополітену» місто виділило додаткових 161,8 мільйона гривень. Для «Київпастрансу» - 279,8 мільйона», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Окрім того, Київрада збільшила підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на суму 371,5 млн грн. Це субвенція з державного бюджету. Також додатково направлено 59,7 млн грн на реалізацію програми «Нова українська школа». 

Зазначається, що наразі міський бюджет у зв’язку з карантинними обмеженнями недовиконано на 8%. Ще близько мільярда гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування бульвару у Печерському районі міста Києва
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, експлуатації та обслуговування комплектної трансформаторної підстанції на перетині вул. Свято-Георгіївської та пров. Кучанського у Деснянському районі міста Києва (
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 27 грудня 2012 року № 75-6-00572 (458050037)
  • Про поновлення приватному акціонерному товариству «ДТЕК КИЇВСЬКІ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖІ» договору оренди земельної ділянки від 26 жовтня 2012 року № 75-6-00561 (638810529)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Тростянецькій, 8-б у Дарницькому районі