Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину

Tool items

Зарплати транспортникам: Київрада компенсувала метрополітену й «Київпастрансу» збитки від карантину 

Сьогодні на пленарному засіданні Київської міської ради депутати внесли зміни до бюджету міста Києва на 2020 рік. Зокрема депутати ухвалити рішення про додаткове фінансування комунальних підприємств «Київський метрополітен» та «Київпастранс». Таким чином КП зможуть виплачувати зарплату працівникам і надалі забезпечувати перевезення пасажирів у звичному режимі. 

Зокрема, щоб забезпечити стабільну роботу метрополітену і своєчасну виплату зарплат, фінансування підземки збільшили майже на 162 мільйона гривень. Це необхідно, адже втрата доходів КП «Київський метрополітен» у період із 17 березня до 25 травня 2020 року складає близько 621 млн грн. У звичайних умовах підприємство мало отримати в середньому 277 млн грн доходів на місяць від перевезень. На виплату заробітної плати КП «Київський метрополітен» витрачає до 200 млн грн на місяць. 

Водночас, у КП «Київпастранс» заборгованість із виплати заробітної плати станом на 31 серпня склала 77,4 млн грн. А фінансовий результат підприємства за січень-липень 2020 року був від’ємний і склав 178,5 млн грн.

«Доходи підприємства-перевізники втратили під час суворих обмежень. Метро під час карантину не перевозило пасажирів більше двох місяців. А наземний громадський транспорт працював у спецрежимі. Наше рішення дозволить виплатити заробітні плати усім працівникам комунальних підприємств та забезпечить безперебійність роботи громадського транспорту. Відтак, для «Київського метрополітену» місто виділило додаткових 161,8 мільйона гривень. Для «Київпастрансу» - 279,8 мільйона», – зазначив голова постійної комісії Київради з питань бюджету Андрій Странніков.

Окрім того, Київрада збільшила підтримку окремих закладів та заходів у системі охорони здоров’я на суму 371,5 млн грн. Це субвенція з державного бюджету. Також додатково направлено 59,7 млн грн на реалізацію програми «Нова українська школа». 

Зазначається, що наразі міський бюджет у зв’язку з карантинними обмеженнями недовиконано на 8%. Ще близько мільярда гривень.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про найменування скверу у Голосіївському районі міста Києва
  • Про особливості встановлення звання «Почесний громадянин міста Києва» та вручення заохочувальних відзнак Київського міського голови під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», затвердженого Законом України «Про затвердження Указу Президента України від
  • Про внесення змін до Порядку надання фінансової допомоги з бюджету міста Києва на поворотній безоплатній основі комунальним закладам культури на створення мистецького продукту
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 30 березня 2022 року № 4551/4592 "Про деякі питання комплексної підтримки суб'єктів господарювання міста Києва під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022 "Про введення воєнного стану в Україні ", затвердженого Законом
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»