Заповідну зону національного природного парку «Голосіївський» збільшено на 838,1 гектара

Tool items

У Голосіївському районі частку заповідної зони національного природного парку «Голосіївський» збільшено з 12,8% до 20,4%, а саме на 838,1 гектара. Загальна заповідна зона тепер буде становити 2 246,33 гектара.

Про це повідомила депутатка Київської міської ради, ініціаторка розширення заповідної зони Олеся Пинзеник.

Як зазначила Олеся Пинзеник, це важливе рішення, оскільки збільшення заповідної зони сприяє збереженню цінних природних комплексів парку, де заборонені будь-які господарчі дії.

«Розширення меж заповідної зони на території національного природного парку необхідне для збереження біорізноманіття та захисту природних екосистем від знищення. Суворий режим охорони природного комплексу є важливим інструментом збереження важливих середовищ існування різних видів дикої фауни та флори. Заповідні зони в сучасному світі є частиною тих ландшафтів, які надихають та дійсно відображають всю красу недоторканої природи», – наголосила Олеся Пинзеник.

Депутатка додала, що необхідність збільшення заповідної зони була передбачена змінами до ст. 21 Закону України «Про природно-заповідний фонд України», відповідно до яких діяльність національних природних парків має спрямовуватись на доведення площі заповідної зони до рівня не менше ніж 20% від загальної площі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)