За рік до бюджету міста вдалося залучити 5 млрд грн від орендної плати, земельного податку, а також 350 млн грн від продажу земельних ділянок

Tool items

Оновлена постійна комісія Київської міської ради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин працює вже рік. За цей час до бюджету міста вдалося залучити п’ять млрд грн від орендної плати, земельного податку, 350 млн грн від продажу земельних ділянок, а також підтримано створення понад 300 га парків, скверів та зелених зон.

За словами депутата Київської міської ради, голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайла Терентьєва, за цей період разом з депутатами було проведено 23 засідання постійної комісії та розглянуто 4 627 питань.

«Загалом це дозволило залучити до бюджету міста п’ять млрд грн від орендної плати, земельного податку, а також 350 млн грн від продажу земельних ділянок. Завдяки стабільній роботі постійної комісії разом з КО «Київзеленбуд» цьогоріч вдалося підтримати створення понад 300 га нових парків, скверів та зелених зон. Ми максимально оптимізували роботу задля підвищення ефективності виконання завдань. Надалі продовжуватимемо продуктивно працювати задля добробуту територіальної громади міста Києва», – зазначив Михайло Терентьєв.

Депутат додав, що постійна комісія продовжує роботу, адже у Києві необхідно створювати нові зелені простори, розв'язувати питання архітектурно-будівельної діяльності, а також збільшувати кількість надходжень до міського бюджету.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про відмову громадянці Пікаловій Оксані Вікторівні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для індивідуального гаражного будівництва на вул. Щербаківського Данила у Шевченківському районі міста Києва (201652330)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КІСТОУН ГРУП» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу з вбудовано-прибудованими приміщеннями, паркінгом та готельно-офісним центром на вул. Охтирській у Солом’янському
  • Про відмову громадянину Бардадиму Ігорю Ігоровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку біля будинку № 1 по вул. М. Рильського у Голосіївському районі міста Києва (310129046)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (568101716)
  • Про відмову громадянину Савіну Олексію Генадійовичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку у Печерському районі міста Києва (340166976)