З початку повномасштабного російського вторгнення кияни отримали 47 тисяч продуктових наборів першої необхідності та 42 тисячі гарячих обідів від Гуманітарного штабу

Tool items

У Києві працює Гуманітарний штаб, який, крім накопичення резерву, забезпечує медикаментами, продуктами і предметами першої необхідності насамперед тих, хто найбільше цього потребує – одиноких і людей літнього віку, осіб з інвалідністю, матерів з маленькими дітьми. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«З початку повномасштабного російського вторгнення містяни отримали понад 47 тисяч продуктових наборів першої необхідності та біля 42 тисяч гарячих обідів», – розповів Микола Поворозник.

Біля 16 тисяч киян отримали соціальні послуги, в тому числі послуги обслуговування на дому.

Микола Поворозник також розповів, що місто вже евакуювало спецрейсами майже 7000 киян із малозахищених верств населення. Серед них 270 киян евакуйовано до Європи у рамках Австрійсько-Німецької евакуаційної місії.

Місто проводить евакуацію в першу чергу дітей з інвалідністю, літніх людей, дітей-сиріт та їхніх опікунів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких