З початку 2024 року Департаментом молоді та спорту КМДА було проведено 44 міських змагання з олімпійських та неолімпійських видів спорту та залучено понад 5 000 спортсменів

Tool items

З початку 2024 року Департаментом молоді та спорту КМДА вже було проведено 44 міських змагання з олімпійських та неолімпійських видів спорту, до яких залучено понад 5 000 спортсменів різного віку. 

Як розповіла директорка Департаменту молоді та спорту КМДА Юлія Хан, спортсмени міста Києва взяли участь у 29 чемпіонатах та кубках України. 

«Проводиться активна робота і серед молоді столиці. Особлива увага приділена саме утвердженню української національної та громадянської ідентичності. Значна кількість учасників долучилися до масових заходів. Головне з усіх цих невеличких підсумків за перші місяці 2024 року — те, завдяки кому ці результати можливі. А вся ця робота була зроблена тільки завдяки нашим Захисникам та Захисницям, які щодня продовжують боротьбу проти російських окупантів. Тому продовжуємо допомагати військовим, підтримувати та забезпечувати надійний тил», - зазначила Юлія Хан. 

Директорка Департаменту додала, що також продовжується робота з оздоровлення дітей пільгових категорій міста Києва. 

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)