З нагоди Дня Києва в Деснянському районі відкрили квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки

Tool items

З нагоди Дня Києва в Деснянському районі було відкрито квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки. Наразі триває процес створення інших квіткових композицій на патріотичну тематику.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд», у композиції «З Мрією» мова не зовсім про літак «Мрія», а про дуже відомий малюнок дівчинки, яка його зобразила. 

«За мотивами цього малюнку вже створили поштову марку, а ми дитячий малюнок відтворили у квітах. Для того, щоб зобразити легендарну «Мрію», працівники КП УЗН Деснянського району за 10 днів висадили близько 9 800 квітів на загальній площі 85 кв. м. Для обрамлення квіткового малюнку було використано майже дві тонни білої мармурової крихти. За основу для ескізу взяли малюнок 8-річної доньки одного з працівників підприємства. Дитина дуже вірить у перемогу України й в те, що літак відбудують. Коли ми дізнались цю історію, то були дуже вражені та вирішили створити квіткову композицію», – пояснив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що загалом у місті буде створено понад 20 квіткових панно на патріотичну тематику, з нагоди Дня Києва озеленювачі вже висадили 10 композицій та продовжують щоденну роботу.

«Згодом велика емблема ЗСУ має з’явитись у парку «Позняки», наразі працівники комунальних підприємств створюють панно «Голуб миру» та прапори з квітів дружніх держав. Дизайнери у квіткових композиціях будуть втілювали ті сюжети, які в цей важкий воєнний час викликали найбільше емоцій у громадян. Наприклад, мешканці масово обговорюють незламність ЗСУ, Привида Києва, Мадонну з немовлям зі столичного метро, фото якої облетіло весь світ. Вони стали символами нашої війни за незалежність. У столиці незабаром можна буде побачити й панно з рожевим капелюхом від лідера групи «Kalush Orchestra». А також веселе квіткове панно «Привіт! Ми з України!», де крім напису будуть зображені бойові гуси – українська «біологічна зброя». Ці квіткові малюнки, як і панно «Російський корабель! Йди на...!» будуть викликати посмішку й створювати позитивний настрій. Їх спеціально розміщують у велелюдних місцях й на схилах для кращого огляду», – розповів Олексій Король.

У КО «Київзеленбуд» додали, що всі квіти для клумб були вирощені у столичних теплицях без додаткових бюджетних вкладень у час найскладніших боїв за Київ у березні цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про надання управлінню освіти Подільської районної в місті Києві державної адміністрації згоди на списання майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про поновлення фізичній особі-підприємцю Філімонову Олександру Віталійовичу договору оренди земельної ділянки від 10 грудня 2012 року № 66-6-00617 (320511014)
  • Про надання Об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ОБОЛОНСЬКА 7'Я» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного будинку та прибудинкової території на набережній Оболонській, 7 в Оболонському районі міста Києва (783333397)
  • Про передачу Товариству з обмеженою відповідальністю «ДОЛЯ І КО. ЛТД» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування будівель і споруд виробничо-технологічної бази на вул. Любомирській, 3А у Голосіївському районі міста Києва (314483092)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»