З нагоди Дня Києва в Деснянському районі відкрили квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки

Tool items

З нагоди Дня Києва в Деснянському районі було відкрито квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки. Наразі триває процес створення інших квіткових композицій на патріотичну тематику.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд», у композиції «З Мрією» мова не зовсім про літак «Мрія», а про дуже відомий малюнок дівчинки, яка його зобразила. 

«За мотивами цього малюнку вже створили поштову марку, а ми дитячий малюнок відтворили у квітах. Для того, щоб зобразити легендарну «Мрію», працівники КП УЗН Деснянського району за 10 днів висадили близько 9 800 квітів на загальній площі 85 кв. м. Для обрамлення квіткового малюнку було використано майже дві тонни білої мармурової крихти. За основу для ескізу взяли малюнок 8-річної доньки одного з працівників підприємства. Дитина дуже вірить у перемогу України й в те, що літак відбудують. Коли ми дізнались цю історію, то були дуже вражені та вирішили створити квіткову композицію», – пояснив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що загалом у місті буде створено понад 20 квіткових панно на патріотичну тематику, з нагоди Дня Києва озеленювачі вже висадили 10 композицій та продовжують щоденну роботу.

«Згодом велика емблема ЗСУ має з’явитись у парку «Позняки», наразі працівники комунальних підприємств створюють панно «Голуб миру» та прапори з квітів дружніх держав. Дизайнери у квіткових композиціях будуть втілювали ті сюжети, які в цей важкий воєнний час викликали найбільше емоцій у громадян. Наприклад, мешканці масово обговорюють незламність ЗСУ, Привида Києва, Мадонну з немовлям зі столичного метро, фото якої облетіло весь світ. Вони стали символами нашої війни за незалежність. У столиці незабаром можна буде побачити й панно з рожевим капелюхом від лідера групи «Kalush Orchestra». А також веселе квіткове панно «Привіт! Ми з України!», де крім напису будуть зображені бойові гуси – українська «біологічна зброя». Ці квіткові малюнки, як і панно «Російський корабель! Йди на...!» будуть викликати посмішку й створювати позитивний настрій. Їх спеціально розміщують у велелюдних місцях й на схилах для кращого огляду», – розповів Олексій Король.

У КО «Київзеленбуд» додали, що всі квіти для клумб були вирощені у столичних теплицях без додаткових бюджетних вкладень у час найскладніших боїв за Київ у березні цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про продаж земельної ділянки на вул. Бориспільській, 13 у Дарницькому районі м. Києва ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «ФАРМАЦЕВТИЧНА ФІРМА «ДАРНИЦЯ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (381127271)
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянину Янковському Ігорю Івановичу та громадянці Кришталь Інні Іванівні у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Орхідейній, 92 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДОВО-ДАЧНИЙ КООПЕРАТИВ «ОРХІДЕЯ-3») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (539827998)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЕМБЕР РІАЛ ЕСТЕЙТ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісного комплексу на вул. Васкула Ореста, 13 у Святошинському районі міста Києва (656404484)
  • Про передачу громадянину Ференцю Олександру Борисовичу земельної ділянки в оренду для обслуговування об’єктів транспортної інфраструктури (заїзди, виїзди) (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Івана Огієнка, 15 у Солом'янському районі міста Києва (798258392)
  • Про передачу громадянці Москаленко Ірині Василівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Бобринецькій, 40б у Деснянському районі міста Києва (555327054)
  • Про передачу громадянину Школьному Олександру Вікторовичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Береста Олексія, 8а у Святошинському районі міста Києва (433273183)