З нагоди Дня Києва в Деснянському районі відкрили квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки

Tool items

З нагоди Дня Києва в Деснянському районі було відкрито квіткове панно з квітів «З Мрією» на основі ескізу 8-річної дівчинки. Наразі триває процес створення інших квіткових композицій на патріотичну тематику.

Про це повідомив генеральний директор КО «Київзеленбуд» Олексій Король. 

Як зазначив генеральний директор КО «Київзеленбуд», у композиції «З Мрією» мова не зовсім про літак «Мрія», а про дуже відомий малюнок дівчинки, яка його зобразила. 

«За мотивами цього малюнку вже створили поштову марку, а ми дитячий малюнок відтворили у квітах. Для того, щоб зобразити легендарну «Мрію», працівники КП УЗН Деснянського району за 10 днів висадили близько 9 800 квітів на загальній площі 85 кв. м. Для обрамлення квіткового малюнку було використано майже дві тонни білої мармурової крихти. За основу для ескізу взяли малюнок 8-річної доньки одного з працівників підприємства. Дитина дуже вірить у перемогу України й в те, що літак відбудують. Коли ми дізнались цю історію, то були дуже вражені та вирішили створити квіткову композицію», – пояснив Олексій Король.

Генеральний директор КО «Київзеленбуд» наголосив, що загалом у місті буде створено понад 20 квіткових панно на патріотичну тематику, з нагоди Дня Києва озеленювачі вже висадили 10 композицій та продовжують щоденну роботу.

«Згодом велика емблема ЗСУ має з’явитись у парку «Позняки», наразі працівники комунальних підприємств створюють панно «Голуб миру» та прапори з квітів дружніх держав. Дизайнери у квіткових композиціях будуть втілювали ті сюжети, які в цей важкий воєнний час викликали найбільше емоцій у громадян. Наприклад, мешканці масово обговорюють незламність ЗСУ, Привида Києва, Мадонну з немовлям зі столичного метро, фото якої облетіло весь світ. Вони стали символами нашої війни за незалежність. У столиці незабаром можна буде побачити й панно з рожевим капелюхом від лідера групи «Kalush Orchestra». А також веселе квіткове панно «Привіт! Ми з України!», де крім напису будуть зображені бойові гуси – українська «біологічна зброя». Ці квіткові малюнки, як і панно «Російський корабель! Йди на...!» будуть викликати посмішку й створювати позитивний настрій. Їх спеціально розміщують у велелюдних місцях й на схилах для кращого огляду», – розповів Олексій Король.

У КО «Київзеленбуд» додали, що всі квіти для клумб були вирощені у столичних теплицях без додаткових бюджетних вкладень у час найскладніших боїв за Київ у березні цього року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Комплексної міської цільової програми «Столична культура: 2022-2024 роки», затвердженої рішенням Київської міської ради від 16.12.2021 № 4031/4072
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31.08.2021 № 2183/2224 «Про реорганізацію комунального підприємства виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київський міський туристично-інформаційний центр»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 28.07.2020 № 83/9162 «Про затвердження списку присяжних Печерського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 19.12.2019 № 505/8078 «Про затвердження списку присяжних Подільського районного суду міста Києва»
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 07.07.2020 № 23/9102 «Про затвердження списку присяжних Святошинського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 66 кварталі Броварського лісництва у Деснянському районі міста Києва (448443225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОЛВІ КО ЛТД» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування автозаправної станції з об'єктами дорожнього сервісу та влаштуванням зони зелених насаджень на вул. Шевченка, 196-А у Солом'янському районі міста Києва (605193969)
  • Про передачу Приватному акціонерному товариству «Укрсвітло» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування існуючих будівель та споруд цілісного майнового комплексу на вул. Івана Виговського, 8д у Подільському районі міста Києва (515541558)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БТБ ТОРГ» земельної ділянки в оренду для реконструкції, експлуатації та обслуговування майнового комплексу під громадсько-житлову забудову (громадсько-житловий комплекс) на просп. Георгія Гонгадзе, 18-і у Подільському районі міста Києва (373986225)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АВТОМИЙКА-ЕНДОРФІН» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Білоруській, 40-Г у Шевченківському районі міста Києва (364123780)