Юрій Федоренко: Військові тримають оборону на Сході України, аби інші міста жили звичним життям

Tool items

Військові тримають оборону на Сході України, аби інші міста жили звичним життям, оскільки в умовах сьогодення економічний фронт є не менш важливим. Про це зазначив депутат Київської міської ради, командир 4 роти 128 батальйону 112 Окремої Бригади територіальної оборони міста Києва Юрій Федоренко під час телемарафону каналу «Київ» про оборону столиці та України від російських загарбників.

«Повномасштабне вторгнення російської федерації відчутно похитнуло усі ланки економічної системи нашої держави, що частково ставить під загрозу можливість надійного та довготривалого закріплення успіхів Збройних Сил України на фронтах російсько-української війни. Без надійного економічного тилу ворога не здолати, стан економіки не менш важливий, ніж бойові дії. Можливо, ви навіть не замислюєтесь про те, що обід у ресторані або похід у кінотеатр, – це ваш внесок у функціонування економіки цілої країни. Тому, дотримуючись правил безпеки намагайтесь жити у звичному ритмі з усіма перевагами цивільного життя, це один з важливих аспектів за який ми тут і воюємо», – зазначив Юрій Федоренко.

Депутат додав, що наразі нам усім потрібно, зціпивши зуби, працювати над перемогою на усіх можливих фронтах, тому що лише разом ми можемо здолати ворога.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до Порядку використання коштів Програми вирішення депутатами Київської міської ради соціально-економічних проблем, виконання передвиборних програм та доручень виборців на 2021 - 2025 роки в умовах воєнного стану
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 08 грудня 2022 року № 5828/5869 «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021–2023 роки
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 12 грудня 2019 року № 451/8024 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2020-2023 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про невідкладне вжиття заходів щодо повернення додаткової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України та співробітникам системи Міністерства внутрішніх справ України на період дії воєнного стану