Юлія Лимар: У Києві планують створити публічний реєстр водних об’єктів

Tool items

У Києві планують створити реєстр внутрішніх водних об'єктів, гідротехнічних споруд, земель водного фонду, пляжів, зон відпочинку.

Такий проєкт рішення підтримали сьогодні, 28 вересня, під час засідання постійної комісії з питань екологічної політики.

За словами депутатки Київської міської ради, членкині постійної комісії з питань екологічної політики Юлії Лимар, проєктом рішення передбачено створення інформаційної геопросторової бази, яка забезпечить ведення реєстру внутрішніх водних об'єктів у інформаційно-аналітичній системі «Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва».

«Створення реєстру водних об’єктів допоможе упорядкувати та захистити їх, адже громада повинна знати, хто і як розпоряджається її майном. У результаті виконання даного рішення мають створити програмний модуль з можливістю загального перегляду відповідної інформації з картографічним відображенням об’єктів, їх характеристик, перелік проведених чи запланованих робіт, паспортів, водоохороних зон, розміщених об’єктів нерухомості та виявлених порушень», – зазначила Юлія Лимар.

Довідка. У Києві понад 430 водних об'єктів – 129 озера, 102 ставки, 43 штучні водойми, 9 річок, 28 струмків з них на балансі КП «Плесо» перебувають лише понад 100 об’єктів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)