ЄБРР та Київський метрополітен підписали кредитний договір на закупівлю нових вагонів метро

Tool items

856

Європейський банк реконструкції та розвитку і Київський метрополітен підписали кредитний договір у розмірі 50 млн євро на закупівлю столицею 50 нових вагонів метро.

Про це повідомив сьогодні, 26 лютого, мер Києва Віталій Кличко.

За словами міського голови, ці вагони будуть обслуговувати Сирецько-Печерську лінію столичного метрополітену, на якій  до кінця цього року Київська міська рада планує відкрити 2 нових станції метро на Виноградар — «Мостицьку» та «Проспект Правди». 

«Сьогодні парк київського метрополітену складає 800 вагонів. Близько 100 з них — у критичному стані і потребують оновлення в найближчих 3-4 роки. З допомогою цього кредиту місто оновить половину застарілого рухомого складу», — підкреслив Віталій Кличко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Президента України, Верховної Ради України, депутатських фракцій (депутатських груп) у Верховній Раді України, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо внесення до Конституційного Суду України конституційного подання про визнання таким, що не відповідає Конституції України пункту 1-1 частини
  • Про затвердження Концепції по ліквідації карантинних бур'янів у місті Києві
  • Про припинення повноважень депутата Київської міської ради Петрівської Л.С.
  • Про затвердження Порядку формування та затвердження списків присяжних районних судів міста Києва
  • Про затвердження Порядку обрання представників громадськості до складу поліцейських комісій територіальних органів поліції міста Києва