Вистава київського театру отримала найвищу відзнаку фестивалю у Швейцарії

Tool items

Під час фестивалю до сторіччя швейцарського класика Фрідріха Дюрренматта, Центр Ф. Дюрренматта (Швейцарія) продемонстрував відвідувачам фрагмент вистави «Аварія» київського театру «Сузір’я». 

Про це розповів заступник голови Київської міської державної адміністрації, депутат Київської міської ради Валентин Мондриївський.

За словами заступника голови Київської міської державної адміністрації, вистава отримала найвищу відзнаку фестивалю, і наразі знаходиться у відкритому доступі та адаптована для європейського глядача. 

«Приємно, що українську версію «Аварії» Фрідріха Дюрренматта від київського театру «Сузір’я» так високо оцінили у Швейцарії. Окрім того, виступ Євгена Нищука, головного актора постановки, який записав англомовне звернення до учасників фестивалю, відвідувачі також оцінили найбільшою кількістю балів», – розповів Валентин Мондриївський.

Заступник голови Київської міської державної адміністрації додав, що сама вистава «Аварія» давно користується великим успіхом в Україні. Наразі її фрагменти знаходиться у відкритому доступі на офіційному сайті Центру Фрідріха Дюрренматта в Невшателі: https://cutt.ly/Zmi2Yog. Для європейського глядача до запису додали субтитри німецькою мовою.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України