Видаткову частину бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень

Tool items

Депутати Київради підтримали рішення про внесення змін до бюджету міста. Зокрема, видаткова частина становитиме 67,1 млрд грн (збільшено майже на 10 млрд), а дохідна частина бюджету становитиме 60,7 млрд грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, проект рішення про внесення змін до бюджету міста Києва готувався з урахуванням ризиків, які впливають на розвиток економіки держави і міста, спричинених пандемією COVID-19, є збалансованим за джерелами та видатками.

«Для концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах та заходах запропоновано перерозподіл видатків загального та спеціального фондів бюджету міста, враховуючи вимоги Бюджетного кодексу України в частині розподілу залишку бюджетних коштів на початок року», – зазначив Микола Поворозник.

Так, загальний обсяг фінансових ресурсів, врахований у проєкті, становить 9 501,7 млн грн, у тому числі:

- залишки коштів бюджету міста Києва на початок року – 3 654,4 млн грн;
- середньострокові запозичення – 5 491,4 млн грн;
- збільшення доходної частини бюджету міста Києва, в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету та незапланованих надходжень по спеціальному фонду бюджету міста Києва, – 355,9 млн грн.

«Проектом змін до бюджету міста Києва на 2021 рік передбачено подальше зростання соціальних стандартів. Мова йде про збільшення видатків на виплату заробітної плати працівникам освіти та медичним працівникам закладів освіти на загальну суму 444,8 млн грн. Крім того, збільшено видатки загального фонду бюджету міста Києва на забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян в сумі 198,7 млн грн», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо зауважив, що для запобігання подальшого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, збільшено видатки загального фонду бюджету міста Києва на забезпечення проведення імунопрофілактики COVID-19 для громадян групи ризику в сумі 140,0 млн грн.

«Одночасно з урахуванням соціальної складової проєкт змін до бюджету міста Києва на 2021 рік передбачає і витрати на розвиток інфраструктури міста. Зокрема, для забезпечення беззбиткової діяльності підприємств міста «Київпастранс» та «Київський метрополітен», враховуючи показники проєктів фінансових планів, більшено видатки загального фонду бюджету міста на 1 200,0 млн грн. Також збільшено видатки на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі в сумі 1 500,0 млн грн, на капітальний ремонт доріг в сумі 1 400,0 млн грн, на утримання та розвиток наземного електротранспорту – 730,0 млн грн», – підкреслив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо компенсації виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян з Державного бюджету України з метою недопущення підняття тарифів на проїзд у громадському транспорті
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо невідкладного вжиття заходів, спрямованих на безоплатну передачу пам’ятки національного значення «Будинок, в якому мешкав видатний авіаконструктор І. Сікорський з родиною» у комунальну власність територіальної громади міста Києва
  • Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово комунальної інфраструктури міста Києва на 2021-2025 роки
  • Про затвердження міської цільової програми «Запобігання та протидія домашньому насильству та/або насильству за ознакою статі на 2022-2024 роки»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо занесення об’єктів культурної спадщини міста Києва до Державного реєстру нерухомих пам’яток України
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «АРМО ПЛАЗА» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування частини цілісного майнового комплексу (підземного складу) у пров. Косогірному, 3-7 у Шевченківському районі міста Києва (483446397)
  • Про розірвання договорів оренди земельних ділянок від 15 грудня 2003 року № 72-6-00128 та від 29 листопада 2005 року № 72-6-00329, укладених між Київською міською радою та благодійним фондом «СОЛОМ'ЯНКА» (395195881)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ЮНІТ СІТІ ФІНАНС» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування нежитлової будівлі на вул. Дорогожицькій, 4 у Шевченківському районі міста Києва (334126380)
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЛІЛІЯ-МБ» договору оренди земельної ділянки від 21 липня 2006 року № 78-6-00381 (зі змінами) (648460566
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «Житлобудінвест» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування господарчого блоку № 2 в літ. «В» з благоустроєм прилеглої території на вул. Ярославів Вал, 21/28 у Шевченківському районі міста Києва (537439151)