Видаткову частину бюджету міста збільшили майже на 10 млрд гривень

Tool items

Депутати Київради підтримали рішення про внесення змін до бюджету міста. Зокрема, видаткова частина становитиме 67,1 млрд грн (збільшено майже на 10 млрд), а дохідна частина бюджету становитиме 60,7 млрд грн. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

За його словами, проект рішення про внесення змін до бюджету міста Києва готувався з урахуванням ризиків, які впливають на розвиток економіки держави і міста, спричинених пандемією COVID-19, є збалансованим за джерелами та видатками.

«Для концентрації фінансових ресурсів на пріоритетних напрямах та заходах запропоновано перерозподіл видатків загального та спеціального фондів бюджету міста, враховуючи вимоги Бюджетного кодексу України в частині розподілу залишку бюджетних коштів на початок року», – зазначив Микола Поворозник.

Так, загальний обсяг фінансових ресурсів, врахований у проєкті, становить 9 501,7 млн грн, у тому числі:

- залишки коштів бюджету міста Києва на початок року – 3 654,4 млн грн;
- середньострокові запозичення – 5 491,4 млн грн;
- збільшення доходної частини бюджету міста Києва, в тому числі за рахунок субвенції з державного бюджету та незапланованих надходжень по спеціальному фонду бюджету міста Києва, – 355,9 млн грн.

«Проектом змін до бюджету міста Києва на 2021 рік передбачено подальше зростання соціальних стандартів. Мова йде про збільшення видатків на виплату заробітної плати працівникам освіти та медичним працівникам закладів освіти на загальну суму 444,8 млн грн. Крім того, збільшено видатки загального фонду бюджету міста Києва на забезпечення компенсації за пільговий проїзд окремих категорій громадян в сумі 198,7 млн грн», – розповів Микола Поворозник.

Він окремо зауважив, що для запобігання подальшого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, збільшено видатки загального фонду бюджету міста Києва на забезпечення проведення імунопрофілактики COVID-19 для громадян групи ризику в сумі 140,0 млн грн.

«Одночасно з урахуванням соціальної складової проєкт змін до бюджету міста Києва на 2021 рік передбачає і витрати на розвиток інфраструктури міста. Зокрема, для забезпечення беззбиткової діяльності підприємств міста «Київпастранс» та «Київський метрополітен», враховуючи показники проєктів фінансових планів, більшено видатки загального фонду бюджету міста на 1 200,0 млн грн. Також збільшено видатки на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі в сумі 1 500,0 млн грн, на капітальний ремонт доріг в сумі 1 400,0 млн грн, на утримання та розвиток наземного електротранспорту – 730,0 млн грн», – підкреслив Микола Поворозник.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про створення Тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки обґрунтованості та причин зміни термінів будівництва дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену на житловий масив Виноградар
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (702091392)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БЛУСТОУН» в оренду земельної ділянки для обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’язку та дорожнього господарства (крім об’єктів дорожнього сервісу) на вул. Жилянській, 47 у Голосіївському районі міста Києва (576939660)
  • Про відмову ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ВИНЗАВОД» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у оренду для експлуатації та обслуговування офісно-складської будівлі та трансформаторної підстанції на вул. Костянтинівській, 68-а у Подільському районі міста Києва (714410010)
  • Про поновлення приватному підприємству «ІНВЕСТБУД» договору оренди земельної ділянки від 27 березня 2007 року № 62-6-00387 (зі змінами) (330560885)