Вулицю Волгоградську перейменовано на честь київського активіста, захисника України Романа Ратушного

Tool items

У Солом’янському районі вулицю Волгоградську перейменовано на честь киянина, громадського активіста, захисника України Романа Ратушного. 

Таке рішення було прийнято сьогодні, 08 вересня, на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання 68 депутатами.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, питання перейменування міських об’єктів, назви яких пов'язані з росією та її сателітами, спричинило великий суспільний резонанс у столиці, зокрема за перейменування вулиці Волгоградської на честь Романа Ратушного мешканці віддали майже 30 тисяч голосів у рейтинговому електронному голосуванні.

«Роман Ратушний був учасником Революції Гідності, згодом очолив громадську організацію «Захистимо Протасів Яр». Він мужньо та відкрито захищав інтереси киян та протистояв беззаконню. У час коли почалась війна, зі зброєю в руках боронив Київ, а згодом у складі 93-ої ОМБр «Холодний Яр» звільняв Тростянець, воював на Сумщині та під Ізюмом. Війна забирає найкращих, Київ та й вся Україна втратили ще одного Героя, який в мирний час словом, а в воєнний, – зі зброєю в руках захищав мешканців і боровся за свободу народу. Кожен з нас довіку буде пам’ятати Героїв, які ціною власного життя захищали нашу націю та державу. Вічна пам’ять добровольцям та військовослужбовцям, які полягли за Україну», – наголосив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що невдовзі буде перейменовано всі міські об’єкти і Київ назавжди позбудеться ворожої топоніміки.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про питання оплати праці працівникам закладів освіти комунальної власності територіальної громади міста Києва в умовах воєнного стану
  • Про безоплатну передачу майна комунальної власності територіальної громади міста Києва до комунальної організації виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Муніципальна охорона»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 27.05.2021 № 1241/1282 «Про затвердження Комплексної цільової програми підвищення енергоефективності та розвитку житлово-комунальної інфраструктури міста Києва на 2021–2025 роки»
  • Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України, членам їх сімей, членам загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України
  • Про звернення Київської міської ради до Міжнародного олімпійського комітету щодо недопущення до участі в Олімпійських іграх спортсменів із російської федерації та республіки білорусь
  • Про звернення Київської міської ради до дипломатичних місій, представництв міжнародних організацій, розміщених на території міста Києва та міст-побратимів міста Києва щодо недопущення участі російських та білоруських спортсменів у Олімпійських іграх та Азійських іграх
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту на вул. Шалетт Міста, 5 у Дніпровському районі міста Києва (241297547)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 28 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (545444080)
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ДАРНИЦЬКЕ ЛІСОПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» земельної ділянки в постійне користування для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг у 29 кварталі Дарницького лісництва у Дарницькому районі міста Києва (244812943)