Володимира Прокопіва обрано заступником міського голови-секретарем Київради

Пленарне засідання сесії Київської міської ради

Tool items

2082

Володимира Прокопіва обрано заступником міського голови-секретарем Київради

Заступником міського голови-секретарем Київської міської ради VIII скликання обрано Володимира Прокопіва.

За прийняття відповідного рішення проголосували 80 депутатів.

Київський міський голова Віталій Кличко привітав Володимира Прокопіва з обранням на посаду та запросив його до президії. Рішення про обрання Прокопіва секретарем Київради міський голова одразу підписав.

Як зауважив новообраний секретар Київради, його головне завдання на посаді — забезпечити ефективну роботу депутатського корпусу та секретаріату.

Володимир Прокопів наголосив, що головним його завданням є забезпечення ефективної роботи Київради. “Я переконаний, що найголовніше в роботі колегіального органу — дотримання регламенту. Якщо працювати згідно з визначеною регламентом процедурою, не буде жодних проблем, не буде конфліктів і не буде “протягування” ніяких рішень. Як секретар Київради я маю і буду слідкувати за тим, аби були створені максимально сприятливі та комфортні умови для роботи абсолютно всіх депутатів, як на засіданнях так і у комісіях. Звісно, задля продуктивної роботи, яка принесе користь місту та киянам, треба постійно комуніцюювати із виконавчим органом, бо тільки злагоджені дії законодавчого та виконавчого органів сприятимуть забезпеченню якісної життєдіяльності міста”, - додав Прокопів.

Також заступник міського голови-секретар Київради зазначив, що велика увага буде приділена підвищенню рівня дисципліни депутатського корпусу. “Я сподіваюсь на те, що депутати мене почують і зроблять все задля того, аби в ЗМІ більше не було приводів писати про прогульників в Київраді”, - додав він.

Володимир Прокопів також закликав депутатів VIII скликання не перетворювати сесійну залу на політичний піар-майданчик. “Кияни очікують вирішення своїх нагальних, щоденних питань, і ми маємо на цьому зосередитись . На цих виборах до Київради пройшли тільки проєвропейські демократичні сили. Це означає, що Київ, як столиця, має показати всій країні приклад справжніх європейських реформ. Я налаштований на конструктивну співпрацю з усіма фракціями і розраховую в цьому на взаємність”, - резюмував Прокопів.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)