Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

Tool items

1291

Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів написав заяву про припинення повноважень. Оскільки прийняв рішення очолити партію «Європейська Солідарність» у Києві.

«Сьогодні я прийняв рішення, що поведу команду «Європейської Солідарності» до столичного парламенту. Рішення очолити партію ЄС у Києві робить неможливою мою подальшу роботу на посаді секретаря Київради. Коли депутати мене обирали, я пообіцяв, що не буду віддавати перевагу жодній партії. Свої обіцянки я завжди виконую», - зазначив Володимир Прокопів.

Він наголосив, що фракція «Солідарність» у Київраді й надалі працюватиме злагоджено та ефективно на користь міста.

Володимир Прокопів залишається депутатом Київської міської ради і продовжуватиме розвивати столицю.

«За останні роки у Києві відбулося багато позитивних змін. Ми відкрили доступ до пленарних засідань Київради, запровадили онлайн трансляцію комісій, повністю модернізували перший поверх мерії, що дало змогу більш ефективно реагувати на звернення громадян. Започаткували сервіс електронних петицій та Громадського бюджету. Я буду і надалі працювати на користь міста»,  – додав Прокопів.

Володимир Прокопів у жовтні 2015 року удруге став депутатом Київської міської ради VIII скликання. На посаді заступника міського голови — секретаря Київради перебував із грудня 2015 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо фінансового забезпечення потреб територіальної громади міста Києва
  • Про обрання представників громадськості до складу поліцейської комісії Головного управління Національної поліції у м. Києві
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2018-2020 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 21 грудня 2017 року № 1042/4049
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 грудня 2018 року № 416/6467«Про бюджет міста Києва на 2019 рік»
  • Про внесення змін до договорів оренди земельних ділянок від 10 вересня 2008 року № 79-6-00647 (зі змінами), від 11 лютого 2019 року № 60 та від 22 липня 2019 року № 546
  • Про відмову громадянину Вернигору Дмитру Михайловичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд неподалік вул. Дніпроводської в Оболонському районі міста Києва (760936015)
  • Про відмову громадянину Школьному Євгенію Леонідовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення садівництва на хуторі Микільському в Оболонському районі міста Києва (738569012)
  • Про відмову громадянину Головіну Сергію Володимировичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на хуторі Микільському в Оболонському районі міста Києва (734920016)
  • Про відмову громадянину Прусу Ростиславу Вікторовичу у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва, експлуатації та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд на вул. Нечуя-Левицького, 34 у Солом'янському районі міста Києва (673250115)
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ДОМ І НОВАЦІЯ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування офісної будівлі на вул. Мельникова, 10-12 у Шевченківському районі м. Києва (764390392)