Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

Tool items

739

Володимир Прокопів очолить партію «Європейська Солідарність» у Києві

Заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів написав заяву про припинення повноважень. Оскільки прийняв рішення очолити партію «Європейська Солідарність» у Києві.

«Сьогодні я прийняв рішення, що поведу команду «Європейської Солідарності» до столичного парламенту. Рішення очолити партію ЄС у Києві робить неможливою мою подальшу роботу на посаді секретаря Київради. Коли депутати мене обирали, я пообіцяв, що не буду віддавати перевагу жодній партії. Свої обіцянки я завжди виконую», - зазначив Володимир Прокопів.

Він наголосив, що фракція «Солідарність» у Київраді й надалі працюватиме злагоджено та ефективно на користь міста.

Володимир Прокопів залишається депутатом Київської міської ради і продовжуватиме розвивати столицю.

«За останні роки у Києві відбулося багато позитивних змін. Ми відкрили доступ до пленарних засідань Київради, запровадили онлайн трансляцію комісій, повністю модернізували перший поверх мерії, що дало змогу більш ефективно реагувати на звернення громадян. Започаткували сервіс електронних петицій та Громадського бюджету. Я буду і надалі працювати на користь міста»,  – додав Прокопів.

Володимир Прокопів у жовтні 2015 року удруге став депутатом Київської міської ради VIII скликання. На посаді заступника міського голови — секретаря Київради перебував із грудня 2015 року.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про присвоєння Комісаренку С.В. звання "Почесний громадянин міста Києва"
  • Про внесення доповнень у додаток до рішення Київської міської ради від 20.12.2018 №486/6537 «Про затвердження плану діяльності Київської міської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2019 рік»
  • Про укладання договорів міни квартир (житлових приміщень) з фізичними особами
  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунальних підприємств
  • Про залучення кредиту Північної екологічної фінансової корпорації (НЕФКО) комунальним підприємством «Група впровадження проекту з енергозбереження в адміністративних і громадських будівлях м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про передачу громадянці Слонімській Валентині Іванівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Вітавській, 75-м у Голосіївському районі міста Києва (227677917)
  • Про приватизацію громадянами Тимошенком Сергієм Олександровичем та Маринченко Оксаною Олегівною земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Хотівській, 10/6 у Голосіївському районі міста Києва П – 9950
  • Про передачу громадянці Теркун Тетяні Русланівні у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Передовій, 31-а у Голосіївському районі міста Києва А-24281
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СПАСЬКА-СЕРВІС" на вул.Межигірській, 1 у Подільському районі м. Києва для будівництва, обслуговування та ремонту об’єктів інженерної, транспортної, енергетичної інфраструктури, об’єктів зв’
  • Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину Бурштейну Владиславу Зеліковичу у 4-му пров. Садовому, 41 у Деснянському районі м. Києва для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (370140425)