Володимир Кравець: Медичні центри мають будуватися відповідно до чинного законодавства

Tool items

З метою забезпечення раціонального використання земельних ресурсів на території міста у Солом’янському районі планують розірвати договір оренди з ТОВ «Н.В. Інвест» на земельну ділянку, площею 0,0601 га, по вулиці Патріарха Мстислава Скрипника, 46-в.

Такий проєкт рішення підтримали на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань охорони здоров'я та соціальної політики.

За словами депутата Київської міської ради, першого заступника голови постійної комісії з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Володимира Кравця, потрібно захистити права та інтереси територіальної громади міста Києва шляхом розірвання з недобросовісним землекористувачем договору оренди земельної ділянки від 2017 року, укладеного між Київською міською радою та товариством з обмеженою відповідальністю «Н.В. Інвест».

«На земельній ділянці було передбачено будівництво приватного медичного закладу. Проте забудова відбувається з порушенням містобудівного та земельного законодавства. Зокрема, ДБН передбачають будівництво закладів охорони здоров’я щонайменше у 15 метрах від житлових будинків, а заклад будується у менше ніж 7,4 м. Орендар неодноразово грубо порушував умови договору, зокрема не забезпечував вільний доступ до земельної ділянки представника контролюючого органу. Такі дії забудовника, вказують на факти недобросовісного землекористування земельною ділянкою комунальної власності територіальної громади міста Києва, а також порушують права мешканців прилеглих територій», – зазначив Володимир Кравець.

Депутат додав, що проєктом рішення передбачається вжиття санкцій щодо недобросовісного користувача земельної ділянки та створення належних умов для повернення земельної ділянки до придатного для експлуатації стану.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету міністрів України та Міністерства оборони України щодо збільшення обсягів бронювання військовозобов’язаних працівників КАРС «Київська служба порятунку»
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76 «Деякі питання реалізації положень Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» щодо бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та на воєнний час».
  • Про внесення змін та доповнень до Регламенту Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 04.11.2021 № 3135/3176 та Положенням про постійні комісії Київської міської ради, затвердженого рішенням Київської міської ради від 29.02.2024 № 7796/7837
  • Про затвердження Угоди про підготовку кредитного фінансування
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 20 січня 2022 року № 4175/4216 «Про затвердження міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захисник Києва» на 2022‒2024 роки»
  • Про передачу громадянину Саржицькому Володимиру Олександровичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 2-а (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (496273709)
  • Про передачу громадянину Кирилову Павлу Валентиновичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Підбірній, 2 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (392721044)
  • Про передачу громадянину Савінову Володимиру Миколайовичу у приватну власність земельної ділянки для колективного садівництва на вул. Чорничній, 3 (ОБСЛУГОВУЮЧИЙ КООПЕРАТИВ «САДІВНИЧИЙ КООПЕРАТИВ «ВІКТОРІЯ») у Дарницькому районі міста Києва, мікрорайон Осокорки (506127465)
  • Про поновлення акціонерному товариству «ДЕРЖАВНИЙ ОЩАДНИЙ БАНК УКРАЇНИ» договору на право тимчасового користування землею на умовах оренди від 18 червня 1999 року № 69-5-00024 для експлуатації та обслуговування будинку відділення № 5394 банку на вул. Вадима Гетьмана, 26-а у Солом'янському районі м. Києва (340576892)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для обслуговування та експлуатації скверу Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла у пров. Хрестовому, 12/14 у Печерському районі міста Києва (710577399)