Володимир Бондаренко закликав киян, які виїхали в інші міста, зачекати із поверненням до столиці

Tool items

Міська влада закликає киян, які виїхали в інші міста, зачекати із поверненням до столиці, оскільки існує необхідність підготувати місто до мирного життя.

Про це повідомив сьогодні, 07 квітня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко в етері всеукраїнського телемарафону «UAРазом».

За словами Володимира Бондаренка, у Київській області триває процес розмінування об’єктів, які були заміновані внаслідок відступу російських військ, тому на дорогах може бути небезпечно.

«Кожен з нас має надію, що Київ невдовзі повернеться до мирного життя. Зазначу, що протягом останніх 10 днів у столиці відновили діяльність понад 900 суб’єктів господарювання. У місті вже почали курсувати автобуси на 24 маршрутах громадського транспорту. Київська підземка відновила рух поїздів через Південний міст», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради зазначив, що з початку російського вторгнення в Києві було пошкоджено 358 об’єктів, з яких 183 – це багатоквартирні житлові будинки.

«У столиці внаслідок прямого попадання ворожих снарядів та ураження вибуховими хвилями було пошкоджено 183 багатоповерхівки. Мешканців було евакуйовано, наразі вони перебувають у тимчасових помешканнях та столичних укриттях. Найближчим часом буде розпочато ремонтні роботи в будинках, які зазнали незначних пошкоджень. Проте деякі житлові будинки буде визнано аварійними, оскільки в результаті прямого попадання ворожих снарядів вони непридатні до життя. У подальшому спільно з органами державної влади буде визначено механізм відшкодування збитків, та мешканцям зруйнованих будинків буде надано нове житло», – наголосив Володимир Бондаренко.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про збільшення розміру статутного капіталу комунального підприємства виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО»
  • Про дострокове припинення повноважень депутата Київської міської ради Порайка А.М.
  • Про звернення Київської міської ради до Комплексу відпочинку «Пуща-водиця» Державного управління справами щодо відмови від права постійного користування на земельну ділянку з кадастровим номером 8000000000:78:318:0003 на вул. Вишгородська, 150 у Оболонському районі міста Києва
  • Про зміну назви комунального підприємства «ЛІК» м. Києва» та реорганізацію шляхом приєднання комунального підприємства «МІСЬКИЙ МАГАЗИН» виконавчого органу Київради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про проведення перевірки належного виконання умов договорів оренди, позички та охоронних договорів укладених щодо комунального майна територіальної громади міста Києва, здійснення контролю за використанням такого майна, орендарем чи користувачем (позичальником) якого є релігійні організації (об’єднання), керівний центр (управління) яких
  • Про надання ОБ'ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «КИЇВЕНЕРГО» земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури на вул. Братиславській, 12 у Деснянському районі міста Києва (625974474)
  • Про деякі питання діяльності загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів «Спеціалізована школа № 193 з поглибленим вивченням української мови і літератури» Подільського району м. Києва
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (440536446)
  • Про реорганізацію комунального некомерційного підприємства «Київська міська клінічна лікарня № 11» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про виплату громадянці Даманській Валентині Григорівні одноразової матеріальної допомоги за належну для одержання земельну ділянку