Володимир Бондаренко закликав долучатись до громадських ініціатив та подавати проєкти Громадського бюджету до 14 лютого поточного року

Tool items

У Києві триває подача проєктів Громадського бюджету, які будуть реалізовані у наступному році. Подавати проєкти можна до 14 лютого 2022 року.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, прогнозований обсяг фінансування проєктів Громадського бюджету у 2023 році становить 220 млн грн.

«Представники територіальної громади можуть подавати проєкти до Громадського бюджету у двох категоріях: великі та малі проєкти. Вартість малих проєктів становить від 100 до 999 тис. грн, великих – від одного до трьох млн грн. На реалізацію малих проєктів спрямують 132 млн грн виділених коштів, на великі – 88 млн грн. Відсоток обов’язкового резерву в кошторисі проєктів становить 10%. Рейтинг, за яким визначаються проєкти-переможці, запроваджується для кожної з категорій. Тобто залежно від кошторису проєкту буде визначатись кількість голосів для перемоги – чим більша сума на реалізацію проєктів, тим більше потрібно буде набрати голосів. Одна особа може подати до п’яти проєктів. Громадський бюджет вже сьомий рік поспіль є ефективним інструментом, який дає можливість громадянам брати участь у розподілі коштів місцевого бюджету за допомогою реалізації актуальних проєктів, які спрямовані на розвиток Києва», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що проєкти, які підтримають кияни шляхом електронного голосування будуть реалізовані містом під контролем команд проєктів, Громадської бюджетної комісії та киян.

Подати проєкт Громадського бюджету на наступний рік можна до 14 лютого 2022 року за посиланням.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до міської цільової програми з організації військової служби, виконання військового обов’язку, мобілізаційної підготовки і територіальної оборони у місті Києві «Захистник Києва» на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням Київської міської ради від 20.01.2022 № 4175/4216
  • Про погодження призначення Андронова В.Є. на посаду заступника голови Київської міської державної адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Києва» у 2022 році
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 15 квітня 2022 року №4571/4612 "Про особливості перейменування об'єктів міського підпорядкування, назви яких пов'язані з російською федерацією та/або її союзниками (сателітами), під час дії воєнного стану, введеного Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 64/2022
  • Про відновлення роботи автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті міста Києва незалежно від форм власності
  • Про деякі питання надання комунальних послуг ТОВ «ЄВРО-РЕКОНСТРУКЦІЯ» в місті Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 23 червня 2011 року N 242/5629 «Про встановлення місцевих податків і зборів у м. Києві»
  • Про відмову громадянину Денисенку Денису Олександровичу у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у Голосіївському районі міста Києва (663450129)
  • Про надання громадянину Угринюку Тарасу Богдановичу дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Тепличній у Святошинському районі міста Києва (330131494)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 13 березня 2022 року № 4544/4585 «Про утворення комунальної установи виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Централізована закупівельна організація міста Києва»