Володимир Бондаренко: За останні кілька років у Києві було оновлено близько 500 парків та скверів

Tool items

За останні кілька років у столиці було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 – капітально відремонтовано.

Про це сьогодні, 25 серпня, розповів заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За словами Володимира Бондаренка, так цьогоріч у столиці було відкрито після капітального ремонту Наводницький парк у Печерському районі з облаштованим фонтаном, другу чергу Пейзажної алеї та сквер у центрі міста – на Володимирському проїзді, 2, що між Михайлівською та Софійською площами, було добудовано парк «Троєщина».

«За ініціативи Київського міського голови Віталія Кличка у столиці облаштовують парки та сквери задля створення сучасних міських просторів для відпочинку. Так наприклад, за останні кілька років було оновлено близько 500 парків та скверів, а також відкрито 10 нових фонтанів та 7 – капітально відремонтовано. Команда на чолі з мером створює сучасне європейське місто, яке є інвестиційно привабливим для міжнародних партнерів. Пріоритетом для міської влади завжди буде забезпечення комфортних умов для життя киян та гостей столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що невдовзі буде відкрито після капітального ремонту парк біля озера Тельбін у Дніпровському районі та фітнес-парк «Озеро Лебедине» у Дарницькому районі столиці.

Нагадаємо, Київський міський голова Віталій Кличко 23 серпня спільно з офіційними представниками Литовської Республіки відкрив після капітального ремонту Литовський сквер, який знаходиться навпроти Софійського собору.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про організаційні заходи щодо збереження об’єктів ХІХ-ХХ століття (історичних будівель) на території міста Києва, яким може загрожувати знищення або пошкодження
  • Про внесення змін до переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ПРП МЕДІА ГРУП" та ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "РРП ГРУП" в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування існуючих будівель на вул. Козелецькій,24-ж у Солом'янському районі міста Києва (534539758)
  • Про створення центрів раннього втручання у місті Києві
  • Про розробку та затвердження Порядку супроводу під час інклюзивного навчання у місті Києві
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському районі міста Києва (558201615)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Деснянському та Дарницькому районах міста Києва (721845014)
  • Про відмову у наданні дозволів на розроблення проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам у приватну власність у Дарницькому районі міста Києва (797449016)
  • Про відмову громадянці Терещенко Оксані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-а у Голосіївському районі міста Києва (488389136)
  • Про відмову громадянці Горловій Світлані Василівні в передачі у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд у пров. Черешневому, 4-б у Голосіївському районі міста Києва (734364386)