Володимир Бондаренко: З початку нової каденції на пленарних засіданнях Київської міської ради було прийнято понад дві тисячі рішень

Tool items

З початку роботи нової каденції Київської міської ради IX скликання депутатським корпусом було прийнято 2 218 рішень за 15 пленарних засідань. 

Про це повідомив сьогодні, 09 серпня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко на своїй сторінці у мережі Facebook.

За словами заступника міського голови, було підтримано нагальні питання Києва з метою забезпечення сталого розвитку столиці.

«Серед головного – були ухвалені бюджет столиці, програма економічного та соціального розвитку міста, відкориговані існуючі міські цільові програми та прийняті нові на наступні роки. Здійснено модернізацію механізму електронних петицій. Запущено конкурси на посади директорів шкіл. Також відбулося оновлення списків присяжних усіх районних судів для безперервного здійснення правосуддя. Закріплено понад 300 гектарів зелених зон та відведено десятки земельних ділянок для закладів соціальної сфери. А також залучено понад 500 мільйонів гривень до бюджету від продажу та оренди землі у столиці», – зазначив Володимир Бондаренко.

Володимир Бондаренко переконаний, що абсолютно всі депутати прийшли до Київської міської ради, передусім, з метою покращити життя міста, а прийняті рішення мають бути на користь киян, тому саме ця ідея повинна об’єднувати кожного у сесійній залі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про питання необхідності перейменування об’єкту міського підпорядкування міста Києва на честь Північноатлантичного альянсу
  • Про присвоєння імені скверу у Подільському районі міста Києва
  • Про звернення Київської міської ради до Кабінету Міністрів України щодо розгляду можливості продовження виплати соціальної допомоги для внутрішньо переміщених осіб до кінця дії воєнного стану в Україні
  • Про внесення змін до Переліку та персонального складу постійних комісій Київської міської ради ІХ скликання
  • Про звернення Київської міської ради до Міністерства культури та інформаційної політики України щодо невідкладного вжиття заходів стосовно перейменування Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського
  • Про укладення на новий строк з товариством з обмеженою відповідальністю «РИНОК-1» договору оренди земельної ділянки від 28 січня 2003 року № 62-6-00051 (зі змінами) для реконструкції приринкової площі під тимчасову автостоянку з об'єктами дорожнього сервісу (без права капітальної забудови) на вул. Електротехнічній, 4-а у Деснянському районі м
  • Про передачу громадянину Наришкову Євгенію Петровичу у приватну власність земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на вул. Травневій, 34 у Солом'янському районі міста Києва (672042799)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Якова Гніздовського, 1 (літ. XXVI) у Деснянському районі м. Києва ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «ГОЛДЕН-ФАРМ» для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (400118797)
  • Про невідкладні заходи забезпечення сталого розвитку м. Києва
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ФОРУМ ЛАГЕРХАУС» земельної ділянки в оренду для реконструкції існуючих будівель для розміщення офісних, торговельних і складських приміщень на вул. Пирогівський шлях, 34 у Голосіївському районі міста Києва (767671443)