Володимир Бондаренко: В умовах війни на органи місцевого самоврядування лягли проблеми, які навіть ніхто не міг уявити

Tool items

З нагоди Дня місцевого самоврядування співробітники Київської міської ради отримали Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови за багаторічну сумлінну працю, виконання службових обов’язків та високий професіоналізм.

Подяки та Почесні грамоти Київського міського голови вручив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

Як зазначив Володимир Бондаренко, органи місцевого самоврядування працюють над тим, щоб наблизити перемогу і паралельно не допустити зниження міжнародних стандартів у своїх громадах.

«Київська міська рада з початку широкомасштабної війни одразу взяла на себе питання розміщення внутрішньо переміщених осіб, відбудови житлових будинків та об’єктів інфраструктури, які зазнали ворожих обстрілів, надання комплексної економічної підтримки мешканцям, забезпечення життєдіяльності міста в умовах критичної економії ресурсів. Це тільки мала частка того, з чим доводиться стикатися міській владі. Цим всім займаються працівники органу місцевого самоврядування, часто понаднормова. Парадоксально, але вже зараз кожен з нас зустрічається з купою цих маніпуляцій про те, що треба або не треба робити в умовах воєнного стану. Можна довго про це говорити, але ми відповідаємо за місто, яке має жити, до якого будуть повертатись демобілізовані, в якому живуть сім'ї, на жаль полеглих, сім'ї зниклих безвісти. У місті, до якого повертаються поранені, і не тільки кияни. Саме про це ми маємо постійно пам'ятати в нашій діяльності», – наголосив заступник міського голови – секретар Київської міської ради.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про перейменування комунального некомерційного підприємства «Олександрівська клінічна лікарня м. Києва» виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про надання Київському комунальному об’єднанню зеленого будівництва та експлуатації зелених насаджень міста «Київзеленбуд» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування зелених насаджень загального користування на вул. Теремківській, 2-а-6 у Голосіївському районі міста Києва (373941376)
  • Про надання КИЇВСЬКОМУ КОМУНАЛЬНОМУ ОБ'ЄДНАННЮ ЗЕЛЕНОГО БУДІВНИЦТВА ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЗЕЛЕНИХ НАСАДЖЕНЬ МІСТА «КИЇВЗЕЛЕНБУД» земельних ділянок у постійне користування для облаштування, експлуатації та обслуговування зелених насаджень (парку відпочинку) між просп. Миколи Бажана та вул. Срібнокільською навколо озера Срібний Кіл у Дарницькому
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 07 грудня 2023 року № 7513/7554 «Про затвердження Міської цільової програми забезпечення готовності до дій за призначенням територіальної підсистеми міста Києва Єдиної державної системи цивільного захисту на 2024–2025 роки»
  • Про надання згоди комунальному підприємству «Спеціалізоване управління протизсувних підземних робіт» на знесення та списання підпірної стінки № 4 Протасів Яр за адресою: вул. Докучаєвська, 25 у Солом’янському районі міста Києва