Володимир Бондаренко: Результати поіменних голосувань Київської міської ради оприлюднюються у форматі «відкритих даних»

Tool items

Результати поіменних голосувань Київської міської ради відтепер оприлюднюються відповідно до формату «відкритих даних».

Про це повідомив сьогодні, 31 травня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, протягом 16 тижнів у Київській міській раді працювали над варіантами публікацій результатів поіменних голосувань у форматі «відкритих даних».

«Раніше дані поіменного голосування оприлюднювалися у форматі pdf, наразі вони будуть публікуватися згідно з правилами  «відкритих даних», та з подальшою можливою метою машинного аналізу результатів голосування. Це забезпечить ще більшу прозорість та відкритість діяльності міської влади з метою об'єднати зусилля депутатів та громади міста задля вирішення важливих для столиці питань. Оприлюднення поіменного голосування є одним із кроків до ефективної комунікації з киянами», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він додав, що кожен громадянин  може ознайомитися з результатами поіменного голосування на офіційному сайті Київської міської ради: https://kmr.gov.ua/uk/result_golosuvanya.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про бюджет міста Києва на 2023 рік»
  • Про Порядок розгляду та прийняття Київською міською радою проєкту рішення «Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 09 грудня 2021 року № 3704/3745 "Про бюджет міста Києва на 2022 рік"
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 12.03.2020 № 235/8405 «Про затвердження списку присяжних Деснянського районного суду міста Києва»
  • Про затвердження Положення про Департамент містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про розроблення Міської цільової програми часткової компенсації вартості закупівлі електрогенераторів суб’єктами господарювання міста Києва на період дії воєнного стану
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 24 травня 2012 року № 596/7933 «Про приватизацію жилих приміщень у гуртожитках м. Києва»
  • Про затвердження Положення про Управління туризму та промоцій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)
  • Про затвердження Положення про Департамент будівництва та житлового забезпечення виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)