Володимир Бондаренко: Результати поіменних голосувань Київської міської ради оприлюднюються у форматі «відкритих даних»

Tool items

Результати поіменних голосувань Київської міської ради відтепер оприлюднюються відповідно до формату «відкритих даних».

Про це повідомив сьогодні, 31 травня, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко.

За його словами, протягом 16 тижнів у Київській міській раді працювали над варіантами публікацій результатів поіменних голосувань у форматі «відкритих даних».

«Раніше дані поіменного голосування оприлюднювалися у форматі pdf, наразі вони будуть публікуватися згідно з правилами  «відкритих даних», та з подальшою можливою метою машинного аналізу результатів голосування. Це забезпечить ще більшу прозорість та відкритість діяльності міської влади з метою об'єднати зусилля депутатів та громади міста задля вирішення важливих для столиці питань. Оприлюднення поіменного голосування є одним із кроків до ефективної комунікації з киянами», – зазначив Володимир Бондаренко.

Він додав, що кожен громадянин  може ознайомитися з результатами поіменного голосування на офіційному сайті Київської міської ради: https://kmr.gov.ua/uk/result_golosuvanya.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про звернення Київської міської ради до Київської обласної ради, Офісу Генерального прокурора України, Національного антикорупційного бюро України, Головного управління Служби безпеки України у м. Києві та Київській області, Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Києві щодо ситуації навколо протиправного
  • Про звернення Київської міської ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо розгляду питання здійснення виплати у вигляді фінансової допомоги пенсіонерам
  • Про погодження призначення Крищенка А.Є. на посаду заступника голови Київської міської адміністрації з питань здійснення самоврядних повноважень
  • Про проходження опалювального сезону 2021/2022 року в м. Києві
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 06.06.2018 № 926/4990 «Про продаж земельної ділянки або права оренди на неї на земельних торгах (аукціоні) для будівництва, експлуатації та обслуговування комплексу для обслуговування автомобілістів на розі Столичного шосе та вул. Лютневої у Голосіївському районі м. Києва» (597949499)
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 26.02.2010 № 44/3482 «Про продаж земельної ділянки на земельних торгах (аукціоні) для будівництва та експлуатації автомийки на вулиці Крайній, земельна ділянка 1-в у Деснянському районі м. Києва» (354929451)
  • Про продаж земельної ділянки на Оболонській площі, 4 у Оболонському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ОМЕГА5» для експлуатації та обслуговування торговельного павільйону (333860350)
  • Про продаж на земельних торгах земельної ділянки (або права оренди на неї) на вул. Академіка Заболотного, 5-б у Голосіївському районі м. Києва для будівництва, експлуатації та обслуговування механізованого гаража (443499434)
  • Про продаж земельної ділянки на вул. Петропавлівській, 2-б у Подільському районі м. Києва товариству з обмеженою відповідальністю «ПАВІЛЬЙОН ПЕТРОПАВЛІВСЬКИЙ» для експлуатації та обслуговування будівлі громадського харчування та роздрібної торгівлі (211667647)