Володимир Бондаренко: Рада міста Кракова прийняла резолюцію для реалізації програми з відновлення України та закликала європейські інституції підтримати вступ країни до ЄС та НАТО

Tool items

Депутати Ради міста Кракова (Польща) сьогодні, 25 травня, підтримали резолюцію «Ірпінь», яка передбачає початок роботи над програмою відновлення України «українським планом Маршалла», а також закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Депутати Київської міської ради у режимі онлайн взяли участь у засіданні разом з депутатами Ради міста Кракова, які прибули з робочим візитом до Києва.

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, наші народи об’єднує спільна історія, культурні цінності та пам’ятні події. Колись пафосні слова сьогодні мають кардинально інший сенс, оскільки дійсно є поле бою на якому гинуть тисячі українців за свою національну ідентичність та незалежну державу.  

«Сьогодні Рада міста Кракова підтримала резолюцію «Ірпінь» – це справді історичне рішення, яке дозволить залучити міжнародні ресурси та фінансування з метою реалізації програми з відновлення України «українського плану Маршалла». Також польські колеги закликали європейські інституції, Сейм та Сенат Польщі підтримати вступ України до ЄС та НАТО. Ми не будемо втомлюватись дякувати Польщі та зокрема Кракову за ту допомогу, яку від них отримує Україна. Зараз світова спільнота має унікальний шанс розробити нову систему безпеки без російської федерації, позбутися цієї мавпи із гранатою. Відібравши гранату – захистити себе. І це потрібно зробити. Наразі ми проводимо робочі зустрічі з польськими колегами та укріплюємо роботу на міжмуніципальному рівні. Столиця зобов’язана залучати міжнародні ресурси задля відбудови не тільки своєї території, а й інших українських міст, які потребують фінансової допомоги. За підтримки Асоціації міст України ми маємо ще тісніше співпрацювати з органами місцевого самоврядування України та допомагати їм точково залучати фінансову допомогу з Європи», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко додав, що у цей воєнний час ми бачимо чітку позицію наших європейських колег, які готові брати участь у відбудові України. Київська міська рада продовжує роботу на міжмуніципальному рівні та робить все можливе задля допомоги в боротьбі з ворогом та подоланні наслідків військової агресії не лише у столиці, а й в інших регіонах, які зазнали руйнувань.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про дострокове припинення повноважень депутатки Київської міської ради Букало О. Ю.
  • Про затвердження змін та доповнень до рішення Київської міської ради від 15 грудня 2022 року № 5892/5933 «Про надання додаткових пільг та гарантій киянам, які приймали (приймають) участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти
  • Про створення тимчасової контрольної комісії Київської міської ради з питань перевірки інформації, оприлюдненої у журналістських розслідувань щодо діяльності ПрАТ «ХК «Київмісьбуд»
  • Про внесення змін до комплексної міської цільової програми «Молодь та спорт столиці» на 2022 - 2024 роки
  • Про внесення змін у додаток до рішення Київської міської ради від 09.02.2023 № 5933/5974 «Про затвердження списку присяжних Оболонського районного суду міста Києва»
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ НЕКОМЕРЦІЙНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «КИЇВСЬКА СТОМАТОЛОГІЯ» ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) земельної ділянки в постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд стоматологічної поліклініки на вул. Вербицького Архітектора, 3-б у Дарницькому районі міста
  • Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо інвентаризації земель (662945310)
  • Про перейменування вулиці Анатолія Пантелькіна у Святошинському районі міста Києва
  • Про передачу товариству з обмеженою відповідальністю «ВАНГАРД» земельної ділянки в оренду для будівництва та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Автозаводській, 76 в Оболонському районі міста Києва (241249191)
  • Про перейменування вулиці Сєченова у Голосіївському районі міста Києва