Володимир Бондаренко привітав киян з Днем міста у прямому етері телемарафону на каналі «Київ»

Tool items

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко привітав киян з Днем міста у прямому етері телемарафону на каналі «Київ».

За словами Володимира Бондаренка, Київ – це серце нашої держави з тисячолітньою історією. За 1540 років місто пережило багато трагічних і переможних подій, і наразі, в час війни, столиця втримала оборону та вистоїть у майбутньому.

«З Днем народження, Києве! У час повномасштабної війни Київ втримав оборону та продовжує повноцінно функціонувати. Міська влада робить все для того, щоб Київ стабільно розвивався. Я бажаю мешканцям та гостям столиці здоров’я, наснаги та незламної віри у світле майбутнє нашої країни. Щиро дякую киянам, які з перших днів війни в лавах ЗСУ та батальйонів тероборони захищають не тільки наше місто, а й інші регіони України від окупантів. Також глибоко вдячний цивільним, які щоденно працюють задля підтримки життєдіяльності та розвитку економіки Києва. Спільними зусиллями ми поборемо ворога», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради додав, що цьогоріч не відбулось масових святкувань Дня міста Києва, попри це кожного з нас, як ніколи, переповнюють почуття гордості та любові до нашого міста.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ОБ’ЄДНАННЮ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ «ФАЙНА ТАУН 6» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування багатоквартирних житлових будинків з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури з влаштуванням зони зелених насаджень (зміна цільового призначення) на вул. Салютній, 2 у
  • Про поновлення товариству з обмеженою відповідальністю «ЕЛЕТОН» договору оренди земельної ділянки від 17 жовтня 2005 року № 79-6-00361 (зі змінами) для реконструкції, будівництва, експлуатації і обслуговування складських приміщень та електромонтажного виробництва на вул. Сумській, 3 у Голосіївському районі м. Києва (531005898)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «РІАЛ ЕСТЕТ ГРУП» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративних будинків, офісних будівель компаній, які займаються підприємницькою діяльністю, пов’язаною з отриманням прибутку на вул. Максимовича Михайла, 4 у Голосіївському районі міста Києва (442444619)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «МУДРА КЕПІТАЛ» земельної ділянки в оренду для експлуатації та обслуговування адміністративно-виробничих та складських будівель і споруд на просп. Повітряних сил, 64 у Солом’янському районі міста Києва (488442292)
  • Про передачу ТОВАРИСТВУ З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАМК УКРАЇНА» земельної ділянки в оренду для експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості на вул. Янтарній, 6 у Святошинському районі міста Києва (374442691)