Володимир Бондаренко провів зустріч з секретарем Вільнюської міської ради Сімонасом Гірдзіяускасом

Tool items

252

Заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко сьогодні, 12 квітня, провів онлайн зустріч з секретарем Вільнюської міської ради Сімонасом Гірдзіяускасом.

Заступник міського голови — секретар Київської міської ради зазначив, що у 2021 році виповнюється 30 років дружби між Вільнюсом і Києвом. «Я сподіваюся, що ця зустріч стане ще одним підтвердженням не тільки ефективної співпраці між Вільнюсом і Києвом, але й Литвою та Україною в цілому. Цьогоріч виповнюється рівно 30 років дружби між нашими містами. Для нашої країни важливим є розвиток партнерських відносин з Литвою в контексті євроінтеграційних цілей нашої країни, і подальший плідний розвиток побратимських відносин між нашими містами», — підкреслив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови розповів про особливості роботи Київської міської ради і запропонував ввести систему постійних обмінів досвідом депутатів, членів постійних комісій міських рад Вільнюса і Києва з актуальних питань. «У зв'язку із ситуацією у світі, на жаль, наші зустрічі проходять саме в онлайн форматі, але сподіваюся після нормалізації становища у країні — вони перейдуть в формат обміну делегаціями. І як перший захід — запрошую вас на відкриття оновленого Литовського скверу в Києві, яке пройде в травні під час святкування Дня Європи в Україні», — зазначив Володимир Бондаренко.

Довідка. Київ і Вільнюс підписали Договір про співпрацю та розвиток дружніх і ділових зв'язків 21 червня 1991 року. 12 грудня 2016 року за участю президента Литви Далі Грібаускайте відбулося відкриття Литовського скверу на Софіївській площі.

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 31 січня 2019 року № 8/6664 «Про затвердження Порядку використання Київською міською радою Колонної зали та конференц-зали для проведення заходів»
  • Про внесення змін та доповнень до Положення про фінансово-кредитну підтримку суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві, затвердженого рішенням Київської міської ради від 21 вересня 2017 року № 46/3053
  • Про внесення змін до рішення Київської міської ради від 24 грудня 2020 року № 24/24 «Про бюджет міста Києва на 2021 рік»
  • Про внесення змін до Програми економічного і соціального розвитку м. Києва на 2021-2023 роки
  • Про реорганізацію закладів з надання психіатричної допомоги, що належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва
  • Про надання ДЕРЖАВНІЙ УСТАНОВІ «ЦЕНТР ОБСЛУГОВУВАННЯ ПІДРОЗДІЛІВ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ УКРАЇНИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівель і споруд на вул. Святошинській, 27 у Святошинському районі міста Києва (647114166)
  • Про відмову громадянці Білас Мирославі Юріївні у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у приватну власність для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Бобринецькій, 115 у Деснянському районі міста Києва (330172928)
  • Про відмову приватному акціонерному товариству «Нові Інжинірингові Технології» у наданні дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для будівництва і обслуговування паркінгів та автостоянок на землях житлової та громадської забудови на вул. Алли Тарасової, 5 у Шевченківському районі міста Києва (702707018)
  • Про приватизацію громадянами Ніколаєвою Світланою Леонідівною, Марудою Катериною Валеріївною, Марудою Микитою Сергійовичем, Троценко Оленою Валеріївною, Троценком Данилом Юрійовичем земельної ділянки для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд на вул. Панорамній, 12 у Голосіївському районі міста Києва (
  • Про прийняття до комунальної власності територіальної громади м. Києва автомобільних доріг в мікрорайоні «Жуляни» у Солом’янському районі м. Києва