Володимир Бондаренко: Пропозиції щодо Порядку внесення та розгляду місцевих ініціатив у Києві можна надавати до кінця тижня

Tool items

Кияни можуть надавати пропозиції щодо Порядку внесення та розгляду місцевих ініціатив у Києві до 31 жовтня.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, у столиці триває громадське обговорення щодо адаптації механізму внесення та розгляду місцевих ініціатив відповідно до умов цифровізації міста.

«Необхідно спільними зусиллями ефективний механізм з метою зручного та швидкого внесення місцевих ініціатив на розгляд до Київської міської ради. Міська влада підтримує ідеї громадян щодо створення сучасного міського простору та розбудови столиці. Всі місцеві ініціативи мають бути обов’язковими до розгляду депутатським корпусом, а механізм їх подачі повинен бути спрощеним та діджиталізованим», – зазначив Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що місцева ініціатива є дієвим інструментом демократії, яка гарантує членам територіальної громади право ініціювати розгляд питань у Київській міській раді.

Пропонована форма надання пропозицій: у форматі порівняльної таблиці, виконаної у текстовому процесорі MS Word.

Електронна адреса для надання пропозицій: [email protected].

-A A +A

Читайте також

Розширений пошук

  • Про надання ДЕРЖАВНОМУ НАВЧАЛЬНОМУ ЗАКЛАДУ «КИЇВСЬКИЙ ЦЕНТР ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації будівель і споруд закладу освіти на вул. Чистяківській, 24 у Святошинському районі міста Києва (343983059)
  • Про звернення Київської міської ради до голів депутатських фракцій та груп у Верховній Раді України, Президента України та Офісу Генерального прокурора щодо недопущення здійснення політичного переслідування лідера опозиції, п’ятого президента України
  • Про передачу АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «УКРТЕЛЕКОМ» в оренду земельної ділянки для експлуатації та обслуговування будівлі опорно-підсилювальної станції військового містечка на вул. Пулюя Івана, 1В у Солом’янському районі міста Києва (334151505)
  • Про надання ПРИВАТНОМУ АКЦІОНЕРНОМУ ТОВАРИСТВУ «НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ «УКРЕНЕРГО» дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у постійне користування для розміщення, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об'єктів передачі електричної та теплової енергії у Голосіївському районі міста Києва
  • Про надання КОМУНАЛЬНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» земельної ділянки у постійне користування для експлуатації та обслуговування будівлі центрального теплового пункту у пров. Межовому, 5-А у Подільському районі міста Києва (723367419)